Soru İkinci el mi9t Pro alınır mı?

• Konbuyu başlatan bfa34
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 1K

bfa34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Note 6 pro
Konular
14
Selamlar
Mi 9t veya Pro almak istiyorum ikinci el yurtdışı hala alınır mı alırken nelere dikkat etmemiz gerekir yurtdışı alacağım uygun fiyat için kaça alınır teşekkürler.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Haziran gibi ben de bakıyordum, Pro modelleri için yurt dışı modelleri olmasıns rağmen 3000 TL istiyorlardı. Sirf bundan dolayı Mi 10T aldım, iyi ki de almışım.

BurakSahinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
İki hafta öncesine kadar telefon değişikliği için fazlaca 2. el mi 9t pro baktım. Kısa sürede hepsi gereksiz fiyat şişirdi. Artık alınacağını düşünmüyorum.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Mi9t neden bu kadar tercih ediliyor beni aydınlatabilir misiniz acaba forumda baksam bu cihaz aranıyor genelde

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Mi9t neden bu kadar tercih ediliyor beni aydınlatabilir misiniz acaba forumda baksam bu cihaz aranıyor genelde
Pop-up kamera, Amoled ekran, ekran-kasa oranı gibi etkenlerden dolayı tercih ediliyor hocam. İlk çıktığında mükemmel bir cihazdı ama şu an istenilen fiyatları gram hak etmiyor.

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Pop-up kamera, Amoled ekran, ekran-kasa oranı gibi etkenlerden dolayı tercih ediliyor hocam. İlk çıktığında mükemmel bir cihazdı ama şu an istenilen fiyatları gram hak etmiyor.
Gram hak etmiyor derken biraz haksızlık etmişsiniz poco veye Redmi ile kıyaslarsanız haksızlık olur telefona mi 10 t almışsınız hayırlı olsun 10 t ıps olması bile bence büyük eksik 3000 e mi 9 t pro buluna bilirse düşünmeden alına bilir

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Gram hak etmiyor derken biraz haksızlık etmişsiniz poco veye Redmi ile kıyaslarsanız haksızlık olur telefona mi 10 t almışsınız hayırlı olsun 10 t ıps olması bile bence büyük eksik 3000 e mi 9 t pro buluna bilirse düşünmeden alına bilir
Benim görüşlerim bunlar hocam, 10T'deki IPS ekran normal ekranlardan cidden farklı hocam. Arkadaşımdaki iPhone 11 bile yanında soluk kalıyor. Şahsen yazılım desteği neredeyse kalmamış, ikinci el garantisiz telefon almaktansa 500 koyup sıfır yazılım destekli cihaz almak daha mantıklı. Gram hak etmiyor lafını evet, kullanırken biraz gereksiz kullanmışım.

arguss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
poco f1
Konular
1
3000 e derken 2500 bandinda zaten cihazlar.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Mi9t pro güzel cihaz fakat ekranlarında screen ghost gölge meselesine dikkat etmek gerek ikinci el alırken, pop up kamera her ne kadar guzel olsada yere duşen ve kamerasi bozuk mi9t pro gordum. Onun dışında 3 bini hak eder etmez bilemem ama 855 işlemci fena değil. Mi9 düz kullanmış biri olarak aralarında kalsam mi9 düz alırım onu alacağıma, hem daha premium kasası var, hem kamerası her açıdan daha iyi, hem kablosuz şarj var hemde daha ince daha sağlam mi9. Fakat 700 mah batarya eksiği var.

Üst Alt