Soru İkinci el mi note 3 1300 tl alınır mı ?

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

letgoda buldum garanti devam ediyor yazmış ama fiyatı çok düşük geldi flaşı çalışıyor sadece köşesi ezik gözüküyor. başka bir cihaz var 1750 yazmış ikinci el. sizce alınır mı 1300 tl olanı ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Eğer tek sorunu dediğiniz gibi ezik görünmesi ise ve bu ezik görünmesi donanıma zarar vermemişse alabilirsiniz. Ama dışını değiştirmeniz gerekebilir.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
satan kişinin dediğine göre bir zarar yok sadece arka cam kapak değişmesi lazım dedi o da 100 tl civarına alınabiliyormuş. tabi kullandıkça donanımda bir arıza çıkar mı bilmiyorum. fiyatta baya düşük olunca insan ister istemez işkilleniyor çünkü emsalleri 1700 e filan satılıyor.

Oyla:

TheByALeX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi Not 4X
Meslek
PLC Mekanik Bakım
Konular
25
Garantisi devam etmektedir.
Arka kapağı 100 TL"ye Değişmektedir.

Garantisi devam etse dahi, Cihazı servise gönderdiğiniz an kullanıcı hatası nedeniyle Ücret dahilinde yapılır. Bu ücret ise 100 TL " üstü olacağından kesinlikle emin olabilirsiniz

En iyisi siz satıcıyla iletişime geçip, Cihazı servise göndermesini 100 TL arka kapak değiştikten sonra kendisinden 1500 TL"den alacağınızı söyleyin

Kabul ederse kaçırmayın.

Şahsi fikrim Telefona 1300 TL verilmez.

Redmi Note 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
dediğinizde çok haklısınız eğer cihazda daha büyük bir arıza varsa bunu kabul etmeyecektir. belkide ondan düşük fiyat yazdı. servise gitse belki kamera lensler bile değişecek.

Oyla:

Kullanıcı Adım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi6
Konular
1
dediğinizde çok haklısınız eğer cihazda daha büyük bir arıza varsa bunu kabul etmeyecektir. belkide ondan düşük fiyat yazdı. servise gitse belki kamera lensler bile değişecek.

Cihaz ölmüş gömeni yok. O çatlak büyük bir darbe sonucu olmuş belli ki. Hem anlamıyorum. Madem 100tl tutar diyor. Gitsin değiştirsin 1500-1600tlden daha karlı olarak satsın madem. Hem cihazda başka sorun dahi varsa garantiye yolladığınızda "abiii bu darbeden olmuş ya garanti kapsamında değil" dediklerinde pişman olursunuz.

Oyla:

fotografya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fotografya
Cihazım
HTC M7
Konular
7
paraya ihtiyacım var dedi de ben almam zaten o şekilde. muhtemelen dediğiniz gibi kötü düştü daha büyük arızası var. işte insanları kazıklamayı bıraksa milletimiz kimse de güven sorunu kalmaz.

Oyla:
Üst Alt