Çözüldü İkinci alana root atmak ve device ID değiştirmek hakkında yardım.

pasakosak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ber
Cihazım
mi6
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Bugün 3. günün sonunda telefonuma twrp ve magisk ile root attım, root checker root başarılı diyor, magisk de öyle gösteriyor. İkinci alana girdim ve orda magisk uygulamasının olmadığını farkettim ben bu ikinci alana nasıl root atabilirim ve tüm device ID changer programlarını denedim heralde ama hiç biri çalışmıyor telefonda, ben de magisk üzerinden xposed kurayım dedim belki o değiştirir diye, bu sefer o da beni yükleme ekranında loopa soktu. Daha önce s3 ve GM 4g duo kullanmıştım hiç bir telefonda böyle bi sorun çekmedim, çok güzel telefon ama çok uğraştırıyor. Yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.

pasakosak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ber
Cihazım
mi6
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ikinci alani secemiyordum yani oyle bir secenek yoktu bende alani acip magiski flashladim sonra ana alandan magiskin ayarlarindan multi userdan en alttakini sectim ve evet!! Ikinci alanim rootlandi. Simdi en buyuk sorunuma gelirsek device id degistiremiyorum. Hic bir device id changer uygulamasi calismiyor ( bu uygulamalar rootlu 4g duo telefonumda calisiyordu) rootlu mi6 kullanan arkadaslarim siz degistirebiliyor musunuz?
Bir de miui 10 icin calisan xposed var mi? Onun modulleri var device id icin belki onlar calisir.
Edit: Arkadaşlar gerek kalmadı ben çağ öncesinden kaldığım için artık her uygulamanın kendisine ait device ID'ye sahip olduğunu bilmiyordum, uygulamayı silip baştan yükleyince device id değişti. Yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

leonine25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÜMİT
Cihazım
XIANOMI MI6
Konular
1
Benim bir sorum olacak..
Her ikinci alan oluşturduğumuzda device id değişiyormu?

Üst Alt