Yardım İkinci Alan!!

dara21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyit
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
5
Arkadaşlar merhaba resmi 9C modellerinde ikinci alan özelliği yok mu acaba bulamadım

mustafa27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
yok
Konular
5
Ayarlar sonra şifreler ve güvenlik kısmına gir altta ikinci kısım yazar bir bak. Yada ayarlar dan üst kısımda ikinci alan diye bir arat

dara21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Seyit
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
5
custom rom mu kullaniyorsunuz b
birde normalde olmasi gereken.yerin ss ini atarmisiniz
Global rom mevcutta geleni kullanıyorum normalde de digital denge yazan kısmın altında özel özellikler seçeneği olması gerekliydi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-05-10-21-35-56-344_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-05-10-21-35-56-344_com.android.settings.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2021-05-10-21-36-08-226_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-05-10-21-36-08-226_com.android.settings.jpg
    136,4 KB · Görüntüleme: 14

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Global rom mevcutta geleni kullanıyorum normalde de digital denge yazan kısmın altında özel özellikler seçeneği olması gerekliydi
anlamadim hocam gercekten olmasi gerekirdi
ama benim size.nacizane onerim eu romuna gecmeniz. Simdi size anlatacagim yontemle yaptim bende miflash falan hikaye riskli oldugu icin

1. twrp recovery kurun ve root atinki twrp gitmesin

2. usb hata ayiklamasi (bu gerekli) ve usb guvenlik ayarlarini(buna gerek yok aslinda ama siz ne olur ne olmaz bunu da aktif edin) aktif edin.

3. bilgisayariniza XiaomiToolV2 adli uygulamayi kurun

4.Sol taraftakini secmeden once telefonunuzu bilgisayariniza ba[layin ve sol taraftak'ne tiklayin

5. gelen menuden cihazınızı seçin, select tuşuna tıklayın (Buraya bastıktan sonra telefonunuz fastboot moduna alınıp bilgi toplanacak ve telefon otomatik açılacak panik yapmayın birkaç saniye sadece ayrica bazi cihazlarda direkt devam edilebiliyor)

6.gelen menüde herşey mevcut, twrp, root, custom romlar, bootloader açma kapatma gibi

7. listeden ne yapmak istiyorsanız seçin(siz hocam eu romu yüklemek için "custom rom not official seçeneğini seçin)

8.eu(chinese) kararlı(stable) veya varsa beta sürümü(ben stable tavsiye ederim beta pek kullanmam)nü seçin

9. gelen uyarılara continue diiyp devam edin ve otomatik olrak cihazınız twrp ye girip işlemleri halledecek

UYARILAR:Cİhazınınız %50 seviyesinin üstünde şarjı bulunsun ne olur ne olmaz
Twrp ve root yüklü olsun
BOOTLOADER ACIK OLMASI GEREKIYOR !EGER ACIK DEGILSE YINE PROGRAM UZERINDEN ACABILIRSINIZ

Ve böylelikle zahmetsiz birş ekilde hiçbirşeyi ellemeden istediğimiz romun yüklemesini yapabiliriz

Son düzenleme:
Üst Alt