MIUI 13 İkinci alan çok denendi hatası

ozcangs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özcan
Cihazım
j2
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mi 13 yüklü
Telefon Modeli
Note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle selâm aleyküm cümleten hayırlı günler diliyorum 2 gün önce telfonum durduk yere her zamanki şifreyi girdim ikinci alan hatası verdi 1438 dk ama ben 1. Alan şifresi girdim ve ikinci alank belki 1 yıldır kullanmıyorum böyle saçma bir hata verdi ve içindeki bilgilerim çok önemli ve kapatıp açınca şifre girebiliyoruz veya 1438dk sonra deneniyor hep aynı hata lütfen yardımcı olurmusunuz 🙏

ozcangs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özcan
Cihazım
j2
Konular
8
Bu hafta için cumartesi de aynı şekilde çalışıyorum ama pazar günü ve önümüzdeki hafta(pazartesi dışında) bolca vaktim var, haberleşelim hocam özelden yazın ne zaman derseniz bana uyar o günlerde.
Hocam twrp yükledim böyle hata veriyor açılmıyor bu sefer hiç :) ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• P-VID-20230114-WA0068.mp4
    2,6 MB · Görüntüleme: 0
Oyla:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocam twrp yükledim böyle hata veriyor açılmıyor bu sefer hiç :) ne yapmalıyım
TWRP resmi sitesinde bu cihazın desteği yok hocam, önceki mesajlarımdan birisinde yazmıştım. Yüklediğiniz resmi olamayan port büyük ihtimal, sorunlu olabilir. OrangeFox deneyin attığım linkten, aynı cihazda daha önce OrangeFox ile sorunsuz rom kurulumu yaptım ve bu şifre olayını denemek için dosya silme işlemlerini de denedim tek tek size yazmadan önce.

Oyla:

ozcangs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özcan
Cihazım
j2
Konular
8
TWRP resmi sitesinde bu cihazın desteği yok hocam, önceki mesajlarımdan birisinde yazmıştım. Yüklediğiniz resmi olamayan port büyük ihtimal, sorunlu olabilir. OrangeFox deneyin attığım linkten, aynı cihazda daha önce OrangeFox ile sorunsuz rom kurulumu yaptım ve bu şifre olayını denemek için dosya silme işlemlerini de denedim tek tek size yazmadan önce.
Anladım hocam baktım olmuyor bende direk şifre unuttum diyip sıfırladım size de yazamadım kusura bakmayın ilginiz için teşekkür ederim sağolun

Oyla:
Üst Alt