Yardım Iade talebi

Akay.sofuoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Akay
Cihazım
Robot
Konular
1
Iyi günler kolay gelsin ben n11 üzerinde robot süpürge aldım söyle bir sıkıntım oldu süpürge halının püskül bölümüne geldiğinde püskülleri süpürgeye sarıyor ve hata veriyor iade talebi ile geri yollamak istedim lakin iade reddedildi yarım saat deneme amaçlı kullandigim ürünü kullanılmış olduğu için reddediler müşteri temsilcileriyle konuştuğumda ise xiaomi firmasıyla konuşmamı ve orada servis iade kağıdı almamı gerektiğini söylediler yardımcı olursanız sevinirim robotu iade edip xiaomi markasının dik süpürgesini almayı düşünüyorum tskler

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Siz ürünü n11 sitesinden almışsınız. Ve sitemizin satış bölümünü aramışsınız. Sitemizin satış bölümü n11 den alınan ürün için birşey yapamaz. Eğer sitemiz üzerinden almış olsaydınız tabi ki ben iade için size severek yardımcı olabilirdim. Fakat şuan tek yapabileceğiniz eğer 15 gün geçmediyse n11 üzeirnden ürünü iade etmek 15 gün hakkınızı kullandığınızı söylemek

Ayrıca burda n11 yada xiaomi firması sorumlu yada sorunlu değildir. Bu süpürgenin bir kaç inceleme yazı ve videosunu izlerseniz zaten göreceksiniz bu uyarıları.

Tam maddeyi hatırlamıyorum ama mesafeli satış sözleşmesine göre sanırım bu ürünü kullandığını için bu sorundan dolayı iade edemeyebilirsiniz. Çünkü urda ne ürün ne de satıcı hatası bulunmamaktadır.

Oyla:

Ercankhvc

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi 6A
Konular
24
Suçu yok iade alacak geri biraz beyin çalıştırın boş boş konuşmayın
Bence burada beyni çalıştırmayan sizsiniz. Arkadaşlar yardımcı olmaya çalışmış ama sürekli tersliyorsunuz. Üründe hata yok ürünü halının püskülsüz tarafına taşıyıp sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ve böyle bir sebepten ötürü iade talebiniz tabiki kabul edilmez. Söylediğiniz durum iade için geçerli bir sebep değil. Ürün sorunsuz.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Suçu yok iade alacak geri biraz beyin çalıştırın boş boş konuşmayın
Herkes beynini gayet iyi kullanmış, durumu anlamayan ya da anlamak istemeyen sizsiniz gibi görünüyor. Burası bir forum, Xiaomi teknik servisi değil. Forumlarda size sadece fikir verilebilir ki insanlara hakaret ederek bu fikirleri alamazsınız. Buradaki hiç kimse ürünü iade alamaz. HiddeNKinG hocamızın da yazdığı gibi ürünü Miui Türkiye marketinden almış olsaydınız yetkililer de forumumuzda olduğu için yapılması gereken bir şey varsa yaparlardı. Ancak ürünü buradan almamışsınız. Kaldı ki yazdıklarınıza bakılacak olursa, üründe hiçbir kusur, üretim hatası, arıza v.s. sözkonusu değil. Siz ne aldığınızı bilmeden bir ürün alıp işinize yaramadığını görmüşsünüz. Böyle bir durumda cayma hakkınız dışında iade etme hakkınız bulunmamaktadır. Bunu da sadece N11 üzerinden kullanabilirsiniz. Onlar da size yol göstermiş, servise yollayın, oradan iade belgesi alın denmiş. Verirler, vermezler orası servise kalmış artık. Böyle bir şey için kimseyi suçlamaya hele hele birilerine hakaret etmeye hakkınız yok.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Cevaplarınız gerçekten baya aşağılayıcı halen nasıl ban yemediniz anlamıyorum. Adminlerde baya sabır varmış

Oyla:

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Elektronik ürünlerini kullanmayı öğrenmen lazım. Robot süpürge püskülü takılıyor demişsin. Takılması gayet normal. Püskülü algılayıp geri dönse bu seferde halıya çıkmıyor süpürmüyor diye iade edeceksin. Pırıl pırıl maşallah.

Oyla:
Üst Alt