i.xiaomi.com sitesine ulaşım

'Xiaomi Mi2/2S' forumunda mv_9522 tarafından 18 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Merhaba son 4.5.16 geliştirici güncüllemesinden sonra Mi2-de bir sıra problemler baş kaldırdı. Eski sürümü geri dönsemde hayla garipliklerden kurtulamiyorum. Öncelikle 3 gündür sim kartin miui-de kayitli olmadığini söylüyor. yani micloud da kayitli olmadıgını söylüyor ve call log ve sms-leri clouda senkranize edemiyor. Malasef i.xiaomi.com sitesine de PC üzerinden ulaşilamiyor. Böyle bir sorun yalnız bende mi var aceba. Mi clauda PC üzerinden ulaşa bilseydim her seyi senkronize olduğundan emin olup telefona son sabit sürümü flashlayardım....
    birde MİUİ mail tamamen çalışmıyor. ve bir sürü programda çalışmayı bazen durduruyor....

2. Öncelikle merhaba , bende 4.5.10 güncellemesini kurdum ( telefonum için son versiyon ) aynı sorun bende de var
    simkartı uyuşmuyo tarzında hatalar alıyorum. Hiç bir cloud özelliğini kulanamıyorum

Not : Şimdiye kadar bir kere aktivasyon yaptım ve şimdiye kadar ilk oldu bu sorun

3. Cvp: i.xiaomi.com sitesine ulaşım

Evet boot kısmında bir problem söz konusu Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Geliştrici romu kullandığınız için hata çıkma olasılığı her zaman var burada yazdığım gibi. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Miflash ile rom kurarken üç farklı seçenek sunuyor, isterseniz sdcard bölümünü formatlamadan "stable" sürümü kurabilirsiniz. Bu şekilde tüm dosyalarınız koruncaktır. Rehber ve sms kayıtları, sistem ayarları, hesaplar için miui yedekleme uygulaması ile yedek alabilirsiniz.
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

4. Cvp: i.xiaomi.com sitesine ulaşım

5. RE:

@mv_9522, flash_all_wipe.bat seçeneği sdcard yani kullanıcı verileri dahil tümünü siler. Micloud'a eşitlenmemiş verilerde buna dahil benim tavsiye ettiğim resimdeki seçenek zaten. Ayrıca diğer seçeneklerinde çıkması gerekir.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...