Rom HyperVoltron Redmi K60 Pro ROM (A14)

enezyalcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enez
Cihazım
gm elite
Konular
1
Geliştirici pek güncelleme vermeye niyetli değil şu ara elite stabil son sürümü deneyin. Şu an 1.0.7 var çok güzel çalışıyor.
dün telegram grubunda güncellemenin geleceğini bildirdi gen2 problemi varmıs. gen2 cihaz almış.4 gözle bekliyorum.Tek başına bu kadar güzel bir rom yapması ayakta alkışlanacak bir durum.

xRaven

Return My Queen
Premium Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali İmran
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
11
Sadece K60 için mi geliştiriliyor bu rom yoksa farklı cihazlar için de var mıdır? Geri dönüşleri güzel bi rom olduğunu gösteriyor

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Rom an itibariyle güncellendi.
Yeni sürüm harika çalışıyor.
Telegram üzerinden alınabilir 5 dolar kadar bir ücreti var.

▪️Supported Devices: Redmi K60 Pro
▪️Rom Name: HyperVoltron
▪️Version: Android 14
▪️Kernel: LILIUM (5.15.150)
▪️Kernel SU: Supported
▪️Encrypted
▪️Base: China Based Xiaomi.eu
▪️Rom Version: OS1.0.8.0.PLUS

📆 Release Date:21/04/2024

🤓DEV: @godofvoltron

📱 Screenshots(Same as Xiaomi 13 + Does not include all screenshots )
⚙️ Support
🎓 Changelog(21.04.2024)

😎BUY 5$: PATREON

📞Type @godofvoltron to request install access after purchase

▪️Notes:
🤯60X Zoom Actived
📲Secure flag is disabled (Screenshots can be taken in places that do not allow screenshots with a 3rd party screenshot application.)

engncnk1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
android 7
Cihazım
mi max 2
Konular
10
Hocam kurulumu twrp üzerin den mi yaptınız.

engncnk1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
android 7
Cihazım
mi max 2
Konular
10
Memnun musunuz romdan almaya değer mi..

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Memnun musunuz romdan almaya değer mi..
Benim için önemli olan ekran kapalı çalışan Google Asistan, Modlu Güvenlik uygulaması, daha fazla Türkçe menülerdi. Benim tüm arayışımı çözdü. Geliştirici Türk olduğu için Türkçe konusunda daha duyarlı.

İlk romdaki hatalar giderilmiş.
Oyun gibi konularda da rom baya iyi.
Rootlamak için sadece bir kernelsu apksı yetiyor. Kamerada hem leica modları var hem de 60x zoom.
5 dolara çok iyi bence.
Kesinlikle değer.

Son düzenleme:

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
3
Benim için önemli olan ekran kapalı çalışan Google Asistan, Modlu Güvenlik uygulaması, daha fazla Türkçe menülerdi. Benim tüm arayışımı çözdü. Geliştirici Türk olduğu için Türkçe konusunda daha duyarlı.

İlk romdaki hatalar giderilmiş.
Oyun gibi konularda da rom baya iyi.
Rootlamak için sadece bir kernelsu apksı yetiyor. Kamerada hem leica modları var hem de 60x zoom.
5 dolara çok iyi bence.
Kesinlikle değer.
Kullandığınız süre içerisinde herhangi bir problemle karşılaştınız mı ? Ben de almayı düşündüm ama almaya değer mi ? Evet birçok özelleştirme sunuyor ama stabil ve akıcı çalışması çok önemli. Nextgen de almayı düşündüm ama enazından bu adam Türk geliştirici. Ona göre ben de geçebilirim.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Kullandığınız süre içerisinde herhangi bir problemle karşılaştınız mı ? Ben de almayı düşündüm ama almaya değer mi ? Evet birçok özelleştirme sunuyor ama stabil ve akıcı çalışması çok önemli. Nextgen de almayı düşündüm ama enazından bu adam Türk geliştirici. Ona göre ben de geçebilirim.
Stabillik ve akıcılık konusu kesinlikle %100 hiçbir takılma yok. Ben çok memnunum doğrusu. Zaten temeldeki eu 1.0.8 çok sağlam rom üstüne iyileştirmeler ve özelleştirmeler olunca süper bir şey oldu.

Tamamen Türkçe bir rom istiyorsanız, modlu kamera, güvenlik uygulaması gibi şeyler ilginizi çekiyorsa benim gibi Asistan uygulamasını rahat kullanmak istiyorsanız 5 dolar hiçbir şey değil. Kamera konusunda da çok büyük gelişme var unutmadan 60x zoom var, leica var.

Son düzenleme:

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
3
Stabillik ve akıcılık konusu kesinlikle %100 hiçbir takılma yok. Ben çok memnunum doğrusu. Zaten temeldeki eu 1.0.8 çok sağlam rom üstüne iyileştirmeler ve özelleştirmeler olunca süper bir şey oldu.

Tamamen Türkçe bir rom istiyorsanız, modlu kamera, güvenlik uygulaması gibi şeyler ilginizi çekiyorsa benim gibi Asistan uygulamasını rahat kullanmak istiyorsanız 5 dolar hiçbir şey değil. Kamera konusunda da çok büyük gelişme var unutmadan 60x zoom var, leica var.
Geçebilirim o halde. 60x kağıt üstünde mi yoksa gerçekten işe yarıyor mu ? Neticede donanım.desteklemeden yazılımla biryere kadar. Kaç X e kadar bozmadan zoomluyor ? Bir de satın alınca link mi veriyor geliştirici ?

Üst Alt