Rom HyperVoltron Redmi K60 Pro ROM (A14)

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Geliştiriciye mesaj attık dönüş yapsın geçeceğim. Maile herhangi birşey gelmemiş. Yükledikten sonra ben de yazarım.

Sizin cihaz direnç kayıtlı mı ? Fastboot ile yüklemeyi deneyin isterseniz..

Bu romun şu an en üst sürümü bu . 1.0.8.0 Plus
Evet çift direnç kayıtlı fastboot ile deneyeceğim hocam . Bugün yüklerim geri dönüş yapacağım gece

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
X e google üzerinden giriş yapmıyor. Ayarlar kısmına girerken ağır giriyor animasyon ayarı yaptığım halde. Bir uygulama da fotoğraf yüklerken donup kalıyor cihaz. Oyun oynarken ekran parlaması düzelmiş gibi görünüyor. Fast boot ile geri yükledim daha akıcı oldu cihaz. Bazı bug lar gitmiş ama yine var. Güncelleme ile düzelir piil süresi için 2 güne yorum yaparım yine.

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
4
İlginç bir durum. Geliştirici yeni sürümü attı bana. Haftasonuna geçmek niyetindeydim ama bilemedim..

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
4
yagamisan

İzlenimiz nedir hocam ? Sorunlar devam ediyor mu ? Bug ya da donma vs..

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
4
Romu yükledim aynı sorun bende de oluştu. Uygulamalara girip çıkarken ekran titrer gibi oluyor. Yenileme hızı 60hz de olunca bu durum ortaya çıkıyor. Ayarlardan varsayılana getirince düzeliyor. 60 hz de 10 sene öncesinin telefon ekranları gibi tepki veriyor.

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Romu yükledim aynı sorun bende de oluştu. Uygulamalara girip çıkarken ekran titrer gibi oluyor. Yenileme hızı 60hz de olunca bu durum ortaya çıkıyor. Ayarlardan varsayılana getirince düzeliyor. 60 hz de 10 sene öncesinin telefon ekranları gibi tepki veriyor.
Evet oyunda vs yapıyor bunu. Yada Google üzerinden giriş yaparken sorun var. Bi uygulama da upload yapmıyor kalıyor cihaz öyle. Ekran titreme devam ediyor. Anlık titrer gibi oluyor. Ancak alıştım bir kaç bug haricî fena değil. Geliştiricinin yeni güncelleme ile bunları düzelteceğine inanıyorum hocam. Ekran titreme çok az oluyor cmd ile yükledim romu. Twrp ile yükleyince çok daha kötü idi.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Telegram grubundan geliştiriciye bildirmek lazım bunları aslında. Sanırım ben sabit 120 hz kullandığım için hiç denk gelmedim.

engncnk1978

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
android 7
Cihazım
mi max 2
Konular
10
Hocam 60hz de sanki diğer romlarda da aynı olmasa da benzer tepkiyi veriyor du.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Romda ufak tefek sorunlar var ama kullanıma engel değil.
hyperOS sağlam sürüm çıkmadı gitti.
eu 14.0.25e dönmek lazım aslında.

Üst Alt