Çözüldü Hyperos'tan Miui 14'e geri dönüş

akayklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Mi5s
Meslek
IT Professional
Konular
2
Dostlar merhaba, hali hazırda global OS1.0.4.0.UMFMIXM sürümü yüklü 13t kullanıyorum bir kaç saat sonra bootloader kilidi açıp Rusya romu miui 14'e geçiş yapmayı düşünüyorum
downgrade mümkün mü acaba? veya hyperos global sürümden hyperos rus sürümüne mi geçmem gerek. Bu konu hakkında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
18
Geçen hafta HyperOS'lu Note 11 Pro cihazımı brick etmiştim. Ustaya götürdüm ve dirençli IMEI işlemini de aradan çıkarmasını istedim. Hem direnç attı hemde cihazımı unbrick yaptı. Cihazı açtığımda MIUI 14 yüklüydü ve Bootloader kilidi kapalıydı. Sonrasında HyperOS'a güncelledim cihazı. Sırf müzik dinlerken sesi düşük geldiği için HyperOS'tan kurtulmak istiyorum. Eğer PC'den bu işi başarabilen varsa bende takipteyim.

akayklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Mi5s
Meslek
IT Professional
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçen hafta HyperOS'lu Note 11 Pro cihazımı brick etmiştim. Ustaya götürdüm ve dirençli IMEI işlemini de aradan çıkarmasını istedim. Hem direnç attı hemde cihazımı unbrick yaptı. Cihazı açtığımda MIUI 14 yüklüydü ve Bootloader kilidi kapalıydı. Sonrasında HyperOS'a güncelledim cihazı. Sırf müzik dinlerken sesi düşük geldiği için HyperOS'tan kurtulmak istiyorum. Eğer PC'den bu işi başarabilen varsa bende takipteyim.
ses düşüklüğü için 4pda forumda mi13t için bölgeyi virgin adaları yapın demişlerdi sizin cihazda da deneyin isterseniz belki işe yarayabilir

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Dostlar merhaba, hali hazırda global OS1.0.4.0.UMFMIXM sürümü yüklü 13t kullanıyorum bir kaç saat sonra bootloader kilidi açıp Rusya romu miui 14'e geçiş yapmayı düşünüyorum
downgrade mümkün mü acaba? veya hyperos global sürümden hyperos rus sürümüne mi geçmem gerek. Bu konu hakkında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
HyperOS da kilit açma süresi 72 saat,eğer ki açıp
Mi Flash üzerinden doğru romu kurarsanız bir sorun olmaz.

akayklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Mi5s
Meslek
IT Professional
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HyperOS da kilit açma süresi 72 saat,eğer ki açıp
Mi Flash üzerinden doğru romu kurarsanız bir sorun olmaz.
Cevap için teşekkür ederim az önce başarılı şekilde miui 14 rusya romuna sorunsuz geçiş yaptım

Üst Alt