Rom HYPEROSPOWER 1.0.9.0 A14 Çin Stabil

kazuya12ster

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 3
Konular
7
play store satın alma sorunu oldu bende taiwan rom a döndüm cihaz sertifa hatası alıyorum çözümü varmı bunun için

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
play store satın alma sorunu oldu bende taiwan rom a döndüm cihaz sertifa hatası alıyorum çözümü varmı bunun için

ben böyle sertifikalı yapıp güvenlik güncellemeleri alıp sorunu çözmüştüm deneyin isterseniz

kazuya12ster

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 3
Konular
7
bu rom u yükledim satın alma sorunu yaşadım sonra taiwan rom yükledim satın alma sorunu devam ediyor düzelmedi not: daha önceden satın alma sorunu yaşamadım çözüm için yapacak bişey varmı?

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Grafiker
Konular
97
bu rom u yükledim satın alma sorunu yaşadım sonra taiwan rom yükledim satın alma sorunu devam ediyor düzelmedi not: daha önceden satın alma sorunu yaşamadım çözüm için yapacak bişey varmı?
Telefonu tam sıfırlayıp global kurun sonra Tayvan kurun

kazuya12ster

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
note 3
Konular
7
Telefonu tam sıfırlayıp global kurun sonra Tayvan kurun
dirençli telefon sıfırlamak için twrp lazım oda yüklenmiyor twrp yükleyince cihaz fasboot ta kalıyor çok twrp denedim sonuç alamadım direk glabal sonra taiwan kursam düzelirmi acaba

qaLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferit
Cihazım
Mi A1
Konular
0
dirençli telefon sıfırlamak için twrp lazım oda yüklenmiyor twrp yükleyince cihaz fasboot ta kalıyor çok twrp denedim sonuç alamadım direk glabal sonra taiwan kursam
Fastboot global kurarsan sıfırlanmış olacak sonrası tw kurup bakabilirsin.Root kullanıyorsan magisk modülü de deneyebilirsin.

halilkarakuyu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
Hocam selamlar sizin modem dosyanızı tayvan romunda kullansam sıkıntı olurmu acaba

memleketim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketenlim
Cihazım
Mi note3
Konular
4
Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim. Dün kurulumu yaptım genel olarak iyi. Ancak aynı romun EU tabanlı olanında olduğu gibi vakıfkatılıma ait banka uygulamasında cihazı rotlu sanıp çalışmıyor, halbuki sadece roomu kurdum rot vs yüklemedim. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine eski sürüm banka uygulaması kurdum ama bu kez de güncellemeden kullanıma izin vermiyor.

Üst Alt