Rom HyperOS VS Edition EU Mi 9T Pro / K20 Pro

arm0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Tavsiye ettiğiniz rom hangisi olur
şahsi düşüncem bu cihaz için en stabil romları Evolution X yapıyor, bence stock romdan bile daha performanslı fakat AOSP romların görünüşü bir süreden sonra sıkıyor.

Barbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
M9t pro
Konular
1
şahsi düşüncem bu cihaz için en stabil romları Evolution X yapıyor, bence stock romdan bile daha performanslı fakat AOSP romların görünüşü bir süreden sonra sıkıyor.
Onda da bu sıra olumsuz yorumları okumaya basladık bende oyle bakıyodum

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Tavsiye ettiğiniz rom hangisi olur
Project Matrixx şu an için benim açımdan en ideal rom olarak gözüküyor.

Ottoman hocam HyperOs romda dışarıdan .apk uzantılı herhangi bir uygulama kuramıyor muyuz? Eğer öyleyse cidden kötü olmuş bu durum. Birkaç yerde konuyu sordum EU romlarda ekstra güvenlikten kaynaklı olarak kurulamıyor diyorlar.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Project Matrixx şu an için benim açımdan en ideal rom olarak gözüküyor.

Ottoman hocam HyperOs romda dışarıdan .apk uzantılı herhangi bir uygulama kuramıyor muyuz? Eğer öyleyse cidden kötü olmuş bu durum. Birkaç yerde konuyu sordum EU romlarda ekstra güvenlikten kaynaklı olarak kurulamıyor diyorlar.
Magisk modülü ile kurabiliriz hocam. Bunun için sade ve kullanışlı olan "CorePatch" önerebilirim. İmza doğrulama, sürüm düşürme vs. güvenlik parçalarını geçmiş oluyorsunuz.

LionKing17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
S
Cihazım
Xiaomi Mi 9TPro
Konular
5
Magisk modülü ile kurabiliriz hocam. Bunun için sade ve kullanışlı olan "CorePatch" önerebilirim. İmza doğrulama, sürüm düşürme vs. güvenlik parçalarını geçmiş oluyorsunuz.
Bilgiler için teşekkür ederim.
Tasarım açısından keyifli bir görsellik sunuyor fakat menü, uygulama geçişlerinde takılmalara denk gelmiştim. Tabii ki bu romu ilk kurduğum zamandaki gözlemim. Romu kullandıkça belki de bu durumlar ortadan kalkabilir. Siz şu an romu aktif olarak kullanıyor musunuz?
Kullanıyorsanız olumlu/olumsuz gördüğünüz yanları neler?

*Şu an AOSP rom kullanıyorum ve şu magisk yerine kernel üzerinden güvenliği atlatma yöntemi hoşuma gitti. Böylece magisk vb. aracılarla uğraşmaya gerek kalmıyor. Fakat HypersOs .apk uzantılı uygulamaları kurmak için magisk + ek modül isteyince biraz hayal kırıklığına uğrattı.

Üst Alt