Soru hyperos romunu unpack edemiyorum

Harunkaya75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Harun
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
6
cihazım için bir hyperos romu portlamak istiyorum unpack etmek için crb kitchen tool kullanıyorum romu unpack ettiğinde dosya çıkmıyor system.img dosyası ve numaralı garip dosyalar oluşturuyor

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba,

HyperOS ROM'u açmayı ve portlamayı denemek için bazı belirli araçları ve adımları izlemeniz gerekmektedir. CRB Kitchen Tool'ı kullanma konusunda problem yaşadıysanız, belirttiğiniz gibi bazı dosyaların oluşmaması veya garip isimler taşıyan dosyalar çıkıyor olabilir.

Öncelikle CRB Kitchen aracının en güncel ve cihazınıza uyumlu versiyonunu kullandığınızdan emin olun. Eğer ilginç veya beklenmeyen dosyalar görüyorsanız, bunun nedeni genellikle istemci tarafında, aracın kurulumunda veya belki araç ve ROM arasında bir uyumsuzluk olabilir.

İlk önerim, CRB Kitchen aracınızı güncellemek ve / veya yeniden yüklemek olacaktır. Ayrıca, hatalarla karşılaştığınız anda CRB Kitchen'ın loglarını kontrol edin. Bu, meydana gelen sorunu belirlemenize yardımcı olabilir.

Eğer bu yöntemler ise sonuç vermez ve hâlâ dosyaları açamıyorsanız, alternatif bir ROM unpacker aracı denemeyi düşünebilirsiniz. Assayyed Kitchen, Android Image Kitchen ve SuperR's Kitchen bu gibi durumlar için oldukça kullanışlı araçlardır.

Son olarak, bir ROM' u portlama işlemi genelde karmaşıktır ve belirli bilgisayar ve Android sistem bilgisine ihtiyaç duyar. Eğer gerekli bilgi ve deneyime sahip değilseniz, bu işlemlerden sakınmanızı öneririm, çünkü cihazınızı kullanılamaz hale getirebilir. Bu nedenle, genellikle güvendiğiniz, bilinen bir geliştirici tarafından portlanan ve sizin cihaz modeliniz için tasarlanmış HyperOS ROM'ları kullanmanızı öneririm.

Üst Alt