Yardım HyperOs kurulumu

og1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oğuz
Cihazım
sony xperia xa1
Konular
1
Elite rom stabil sürüm yayınlandı ve sorunsuz çalışıyor. Geçmek isteyen arkadaşlar kesinlikle vakit kaybetmesin pil kullanımı, hız vs her açıdan mükemmel.

Hiçbir ek modül vs olmadan direkt safetynet geçiyor. Hemen her şey kusursuz.

redmi note 10 pro,ya kurulabiliyormu?

crzam123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi 9T 128 GB
Meslek
Tekniker
Konular
9
Eu sitesinde "sorunlarla karşılaşmamak için miui'dan hyperos'a geçerken temiz kurulum önerilir" diyor.

Var mı hocam gözünüze çarpan bir hata
Hocam ben temiz kurulum yaptım eu rom vardı onu temizleyip sıfırdan kurdum. ilk Açılışta arama dahi yapamadım , takılmalar kasmalar kendi kendini resetlemeler oldu. bir kaç gün denediğimde hız stabilleşti sorunları azaldı fakat şarj çabuk bitmeye başladı ve 120v turbo şarj çalışmadı , tekrar romu temizleyip tekrar temiz kurulum yaptım. yine randıman alamayınca eu rom a geri döndüm :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Elite rom stabil sürüm yayınlandı ve sorunsuz çalışıyor. Geçmek isteyen arkadaşlar kesinlikle vakit kaybetmesin pil kullanımı, hız vs her açıdan mükemmel.

Beni Heyecanlandırdınız :) deneyeceğim hemen

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam ben temiz kurulum yaptım eu rom vardı onu temizleyip sıfırdan kurdum. ilk Açılışta arama dahi yapamadım , takılmalar kasmalar kendi kendini resetlemeler oldu. bir kaç gün denediğimde hız stabilleşti sorunları azaldı fakat şarj çabuk bitmeye başladı ve 120v turbo şarj çalışmadı , tekrar romu temizleyip tekrar temiz kurulum yaptım. yine randıman alamayınca eu rom a geri döndüm :)

Beni Heyecanlandırdınız :) deneyeceğim hemen
Elite stabil sürümü ilk çıktığı günden beri kullanıyorum bir kaç satır İngilizce onun dışında mükemmel durumda rahatlıkla geçin.

Pil kullanımı MIUI 14e nazaran daha iyi. Aşırı büyük yenilikler olmasa da stabil kesinlikle.

engncnk1978

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
android 7
Cihazım
mi max 2
Konular
10
Elite stabil sürümü ilk çıktığı günden beri kullanıyorum bir kaç satır İngilizce onun dışında mükemmel durumda rahatlıkla geçin.

Pil kullanımı MIUI 14e nazaran daha iyi. Aşırı büyük yenilikler olmasa da stabil kesinlikle.
hocam ben de bu roma yeni geçtim siz bu romda nfc özeliğini kullanıyormusunuz, kullanıyorsanız nfc ile mobil ödeme yaptığınız da herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı..

crzam123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi 9T 128 GB
Meslek
Tekniker
Konular
9

kesinlikle bu rom çok iyi , cihaz hızında felan zaten bir değişiklik yok donma kasma takılma bug tarzı hiç bir şey yok, Pil konusunda açık ara fark gördüm ben
sizde de öylemi bilmiyorum ama pil konusunda çok iyi, oyun hariç sadece sosyal medya ile 2 günü geçecek gibi .

hocam ben de bu roma yeni geçtim siz bu romda nfc özeliğini kullanıyormusunuz, kullanıyorsanız nfc ile mobil ödeme yaptığınız da herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı..
nfc sorunsuz çalışıyor, işim gereği nfc sürekli kullanıyorum ve herhangi bir sorun yok

ARYA2023

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Redmi K60
Konular
3

Merhaba eu rom yerine bunu kurabilirmiyiz. Şu an Hyperos Xiaomi.eu rom kurulu. Bi problem olurmu fastboot ile kurarsak.Cihazım K60.

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Samsung S21 FE yeni aldım
Miui yada hyper os kurulurmu

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Merhaba eu rom yerine bunu kurabilirmiyiz. Şu an Hyperos Xiaomi.eu rom kurulu. Bi problem olurmu fastboot ile kurarsak.Cihazım K60.
K60 için de elite rom var bu verdiğim link pro model için. eu rom gibi klasöre çıkarıp fastboot kurulum yapılır elite rom.
elite rom indirme sayfasına bakarsanız K60 için olan dosyayı bulursunuz.

Samsung S21 FE yeni aldım
Miui yada hyper os kurulurmu
Maalesef artık öyle sağlam port rom yok hyperos veya mıuı arayüzü kullanmak için bir Xiaomi veya alt markalarından birini almanız gerekiyor.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
kesinlikle bu rom çok iyi , cihaz hızında felan zaten bir değişiklik yok donma kasma takılma bug tarzı hiç bir şey yok, Pil konusunda açık ara fark gördüm ben
sizde de öylemi bilmiyorum ama pil konusunda çok iyi, oyun hariç sadece sosyal medya ile 2 günü geçecek gibi .

nfc sorunsuz çalışıyor, işim gereği nfc sürekli kullanıyorum ve herhangi bir sorun yok
Bu pil konusu beni de baya şaşırttı normalde hiçbir cihazda güncelleme ile fabrika sürümünden iyi pil performansı görmemiştim.
HyperOS sonrası fabrika sürümünden iyi pil performansı var. Xiaomi tuhaflıkları inşallah böyle gider.

Üst Alt