Yardım HyperOS imei atılır mı?

emirerklig12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Redmi K40 GE
Konular
14
Kilidini aç direnci yaptır. Sonra PC üzerinde kendin bile atarsın 2 IMEI. Ben oyuncak gibi oynuyorum klona vs düşünce. Hyper OS yüklü kesinlikle sorun yaratmıyor 🫡
Nasıl yapıyorsun bilgi verir misin rica etsem özelden de olur

45zb497

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 13 ultra
Konular
8
Kilidini aç direnci yaptır. Sonra PC üzerinde kendin bile atarsın 2 IMEI. Ben oyuncak gibi oynuyorum klona vs düşünce. Hyper OS yüklü kesinlikle sorun yaratmıyor 🫡
Sinan hocam mi13 ultra var bende hyperos güncelleme geldi ama bootlader kapalı direnç atilmiş 1.sorum kilidi açamadım nasıl yaparız 2.sorum IMEI ilatilmasi için kilit açmak sartmi 3.sorum uzaktan bağlantı guvenlimi ve imeiyi hangi programla atıyorsun özelden cevap verirsen sevinirim

sinancolor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
RedmiNote 9 Pro
Konular
1
Sinan hocam mi13 ultra var bende hyperos güncelleme geldi ama bootlader kapalı direnç atilmiş 1.sorum kilidi açamadım nasıl yaparız 2.sorum IMEI ilatilmasi için kilit açmak sartmi 3.sorum uzaktan bağlantı guvenlimi ve imeiyi hangi programla atıyorsun özelden cevap verirsen sevinirim
Hyper OS var ise BL açılması konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Eğer güncellemediyseniz Ve hâlâ miui14 var ise Klasik BL açma yöntemini uygulayıp 168 saat sonra Açın Kilidi. Arkasından repair olayı Kolay zaten ..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl yapıyorsun bilgi verir misin rica etsem özelden de olur
Dostum en başta BL açık olacak ilk şart bu . Diğer işlemler zaten Kolay. YouTube de vs anlatımları mevcut 🫡 detay vermemissiniz mesajda...

emirerklig12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
Redmi K40 GE
Konular
14
Hyper OS var ise BL açılması konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Eğer güncellemediyseniz Ve hâlâ miui14 var ise Klasik BL açma yöntemini uygulayıp 168 saat sonra Açın Kilidi. Arkasından repair olayı Kolay zaten ..

Dostum en başta BL açık olacak ilk şart bu . Diğer işlemler zaten Kolay. YouTube de vs anlatımları mevcut 🫡 detay vermemissiniz mesajda...
BL açık zaten ama IMEI nasıl atılıyor bu kadar basit dedin ya merak ettim

mssy21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed Ali
Cihazım
Redmi note 12S
Konular
6
Merhaba. Kilit açmadan direnç atılmadan vs yanlışlıkla güncellemeyi aldım ya. Hiç yapmadığım biseyi yapıp güncelleme detaylarını vs okumadan bildirimden sıkılıp tak diye aldım. 5-6 ay var iki hattın toplam süresine o zamana kadar bir çözüm bulunur umarım :(

ecpy55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi4
Konular
1
Kilidini aç direnci yaptır. Sonra PC üzerinde kendin bile atarsın 2 IMEI. Ben oyuncak gibi oynuyorum klona vs düşünce.
Benim Mi 13 var direnç artırdım. Miui vardı hyperos geçtim ama imeiler uçtu en son mi 9 vardı ona imei atmıştım buna nasıl imei yaza bilirim yardımcı olurmusunuz.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Benim Mi 13 var direnç artırdım. Miui vardı hyperos geçtim ama imeiler uçtu en son mi 9 vardı ona imei atmıştım buna nasıl imei yaza bilirim yardımcı olurmusunuz.
direnç varsa sorun yok mi 9 da ne yaptıysan o cihazda da aynısını yapacaksın %90 sorun cıkmaz

bundan başka da cevap verecegini sanmam bu forumda bu işler yasak sorsanız bile cevap veren olmayacaktır fazla ısrarcı olmanız sizin de ceza almanıza sebep olabilir

ecpy55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi4
Konular
1
direnç varsa sorun yok mi 9 da ne yaptıysan o cihazda da aynısını yapacaksın %90 sorun cıkmaz

bundan başka da cevap verecegini sanmam bu forumda bu işler yasak sorsanız bile cevap veren olmayacaktır fazla ısrarcı olmanız sizin de ceza almanıza sebep olabilir
Ok

Üst Alt