Yardım HyperOS güncellemesi nasıl yaparım?

OKaNaRCHY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi K40
Konular
6
Merhabalar,

Cihazım K40 (Çin Modeli). Bu sebeple Bootloader Kilidi açık ve Poco F3 Global Rom olarak aldım. 2 senedir EU Rom ile kullanıyorum. Şuan EU v14.0.11.0 yüklü.

Kilit açık olduğu için mi HyperOS güncellemesi gelmiyor? OTA ve Recovery HyperOS EU v1.0.1.0 Romlarını denedim. "Bu Rom Yüklenemiyor" uyarısı çıkıyor.

Sadece Fastboot ile mi güncelleyebilirim? Ya da Bootloader Kilidini kapatsam, OTA ve Recovery Romları yükleyebilir miyim?

Teşekkürler.

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
Merhabalar,

Cihazım K40 (Çin Modeli). Bu sebeple Bootloader Kilidi açık ve Poco F3 Global Rom olarak aldım. 2 senedir EU Rom ile kullanıyorum. Şuan EU v14.0.11.0 yüklü.

Kilit açık olduğu için mi HyperOS güncellemesi gelmiyor? OTA ve Recovery HyperOS EU v1.0.1.0 Romlarını denedim. "Bu Rom Yüklenemiyor" uyarısı çıkıyor.

Sadece Fastboot ile mi güncelleyebilirim? Ya da Bootloader Kilidini kapatsam, OTA ve Recovery Romları yükleyebilir miyim?

Teşekkürler.
hocam cihazı fastboota alıp mi flash tool programı ile yükleyebilirsiniz dikkat edin bl kilidi kapatmayın veya twrp kurup cihaza ordan da yükleyebilirsiniz.

OKaNaRCHY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi K40
Konular
6
Cevap için teşekkürler.

HyperOS'u direkt cihaz güncelleme bölümünden güncelleyemez miyim? Bootloader Kilidini kapatarak?

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
Cevap için teşekkürler.

HyperOS'u direkt cihaz güncelleme bölümünden güncelleyemez miyim? Bootloader Kilidini kapatarak?
cihaz güncellemenin bir ara açığı vardı hocam sistemi kandırıp yükleniyordu ama sonrasında fixlendi diye biliyorum bl kilidini neden kapatmak istiyorsunuz ki ? hyperos da bl kilidi açmak zor diye biliyorum. illa bl kilidini kapatıp güncelleyeceğim diyorsanız daha bilgili bir hocam cevap verir benim tam bilgim yok o konuda

OKaNaRCHY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi K40
Konular
6
Anladım, teşekkürler.

Sürüm isimlerini değiştirerek denemedim aslında. Bir ay önce yayınlanmış bir videoda görmüştüm. İşe yarıyorsa onu deneyeyim.

OKaNaRCHY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi K40
Konular
6
Evet, sürüm isimlerini değiştirerek, eu recovery v1.0.1.0 versiyonunu yükledim.
Videolarda övülen yeni kilit ekranı hoşuma gitmedi. Bence eski sade hali daha iyiydi.

Üst Alt