Yardım Hyperos geçişi sonrası şarj olma hızında düşüş

Marvrex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.5.0 UMOMIXM
Telefon Modeli
Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
normalde MIUI 14 fake rom kullanıyordum global hyperos roma geçtim telefon 67 w yazsada daha yavaş sarj olmaya başladı önceden mesela ekran kapalı saatte 170 civarı yazıyordu şuan 83 bu sorunu nasıl çözebilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

normalde MIUI 14 fake rom kullanıyordum global hyperos roma geçtim telefon 67 w yazsada daha yavaş sarj olmaya başladı önceden mesela ekran kapalı saatte 170 civarı yazıyordu şuan 83 bu sorunu nasıl çözebilirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-17-13-41-44-032_com.digibites.accubattery.jpg
    Screenshot_2024-08-17-13-41-44-032_com.digibites.accubattery.jpg
    481,7 KB · Görüntüleme: 16

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
Herhalde yorumumu okuyan yok. Bu HyperOSun değil Androidin suçu anlamıyorsunuz? Android 14 Google uygulamalrı durdurulmasın diye optimize edilenler arasından çıkartıldı. Ben bile HyperOS kullanıyorum tek sorunu fazla pil oda Android 14 yüzünden. Yoksa HyperOS Android 13 ile gelseydi şuan hepinizi HyperOSu yüklemek için sıraya girerdiniz
Benim telefonda hyperos android 13 le geldi (pocof3) bende de bi tık ağır di 120 hz 120 gibi değil di telefon miui 14 e geçince daha rahatladı akıcı oldu hem pil hem akıcılıkta hocam 🤔

Oyla:

B T B

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
20
Benim telefonda hyperos android 13 le geldi (pocof3) bende de bi tık ağır di 120 hz 120 gibi değil di telefon miui 14 e geçince daha rahatladı akıcı oldu hem pil hem akıcılıkta hocam 🤔
Ben daha dün tekrar MIUI 14 e geçeyim dedim. Geçtiğime pişman oldum. Benim telefonumda HyperOS deli gibi çalışıyor. Lakin tuhaf bir bug var. Güvenlik uygulamasında telefonu sadece pil optmizise temizliyecide ve en başta optimize ete basınca daha düzgün oluyor. Normalde telefonu hızlandıra basınca ram boşalmıyor aksine doluyor. Ben bunu fark ettiğim günden beri üç tane saydığımı optimize ediyorum. O zamanda ramin 5gb a yakını boş oluyor. Ama hızlandır yapınca 4ün altına düşüyor

Oyla:

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
40
Ben daha dün tekrar MIUI 14 e geçeyim dedim. Geçtiğime pişman oldum. Benim telefonumda HyperOS deli gibi çalışıyor. Lakin tuhaf bir bug var. Güvenlik uygulamasında telefonu sadece pil optmizise temizliyecide ve en başta optimize ete basınca daha düzgün oluyor. Normalde telefonu hızlandıra basınca ram boşalmıyor aksine doluyor. Ben bunu fark ettiğim günden beri üç tane saydığımı optimize ediyorum. O zamanda ramin 5gb a yakını boş oluyor. Ama hızlandır yapınca 4ün altına düşüyor
Hızlandıra basınca ram doluyor 😲 bu daha tuhaf hocam gerçekten, miui neden pişman oldunuz?

Oyla:
Üst Alt