Soru HyperOS çin versiyona Tr dil Eklenirmi?

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
valla baglanıp halleder ucretını yaptıktan sonra verelım tamam derse olur..Onun kaybedecegı zamanı ona zarar yazmaz da max 1 saat benım ıse param yanar :)

kacakcinintorunu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi mix
Konular
3
Çinden 14 pro 16 gb-512 aldım evde baya ugrstım mı unlock acamadım o yuzden de rom yukleyemedım.
Konyada 10 telefoncuya sorduk yapacak adam bulamadık daha bugun başka birinede goturecez kafayı yıcem...
Benden sana Bir tavsiye . Boşu boşuna masraf edip kilit açtırma . Ben açtırdım eu rom attırdım bin pişman oldum . Çin yazililmi ile aralarında dağlar kadar fark var. Eu romda çok donmalar kasmalar oluyor üstelik tamemen Türkçe olmuyor. Bence hiç masraf etme

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
Şu an aklımı ıyı bulandırdın baskan ama yaptrıp randuman almadıysan tabı bılgı ıcın tşkler bakayım aksam ıyıce her sey kurabılıyormuyum tr de aldıgımız telefonlar gıbı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ama google servıslerı kullanamıyor musuz her sey google la su an nerdeyse

Son düzenleme:

kacakcinintorunu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi mix
Konular
3
Şu an aklımı ıyı bulandırdın baskan ama yaptrıp randuman almadıysan tabı bılgı ıcın tşkler bakayım aksam ıyıce her sey kurabılıyormuyum tr de aldıgımız telefonlar gıbı

ama google servıslerı kullanamıyor musuz her sey google la su an nerdeyse
Google servisleri zaten yüklü cihazda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sadece guncelliyirsunuz play store uygulamasini okadar. Google mail uygulaması dahil hepsi yüklü şuan bende sorunsuz china romda. Eu romda birçok özellik çalışmıyor. Örneğin galeri uygulamasında çin verdiyonda çekilen fotoğraflarin uzerine tıkladığınızda Apple cihazlardaki gibi sticker olarak alıyorsunuz fotoğrafi. Ama euda böyle birşey yok . Kilit ekranında Apple'ın kilit ekranı gibi derinlik efekti yaparken çin romda euda çalışmıyor.Eu romda Wifi sorunu var internet paylasimi yaparken bağlantı kopuyor ve wifi baglandiginizda sürekli kopuyor . Ekran yenileme hızı stabil çalışmıyor eu romda cihaz takılıyor gibi oluyor . Sonuçta şuan eu rom beta tam oturmamış . Cihazı çin romuyla kullanirsaniz tüm özellikler sorunsuz.

spencermila

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilgili
Cihazım
mi note pro
Konular
0
Merhabalar arkadaşlar. Aktif olarak 14pro kullanıyorum. Cihazımın bl açık eu rom denedim çin romu kadar stabil ve akıcı degil . Ben bu çin romuna tr dil paketi yukleyebilirmiyim. Önerisi olan bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?
Kilidi nasıl actınız hocam cinden gelen 14 pro var...

HyperOS da çalıstırmıyor evet eskı androıdlerde calıstıyor tşkler

nasıl ekleyecegız
önere bileceginiz birisi varmı türkce yüklemek istiyorum cihaza ücreti nedir

Son düzenleme:

Guby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
14 pro
Konular
0
Bende beklıyorum sabırsızlıkla bende de cınden gelen 14 pro var ıngılızce kullanıyorum.Kıme sorarsam daha dil paketi cıkmadı dıyor ama uzakdan erısımde 40 dolara yapıyorlarmıs sıtede baska cıhazlara yaptıran varmıs ama ben guvenemedım yaptırmadım.

spencermila

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilgili
Cihazım
mi note pro
Konular
0
Bende beklıyorum sabırsızlıkla bende de cınden gelen 14 pro var ıngılızce kullanıyorum.Kıme sorarsam daha dil paketi cıkmadı dıyor ama uzakdan erısımde 40 dolara yapıyorlarmıs sıtede baska cıhazlara yaptıran varmıs ama ben guvenemedım yaptırmadım.
Hocam ben yarın iş arkadaşımın cihazına yaptıracagım teknoway yapıyor 3 bin tl hepsini 20 dakikada hallediyor sunucu üzerinden olursa yazarım sana herkez yarım yamalak yapıyor bu dedigim ise tam yapamazsa paranı iade ediyor bi araştır derim yeri yurdu belli olan bir işletme...

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
Arkadaşım azerice kullanıyor ve 1 aydır çözemedi oda 🫣

castilloakif61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
Ücretli olarak açılıyor artık 35$ ücreti var 2-3 gün beklemen gerekir yaptırmak istersen irtibatlandırabilirim
Hocam yardımcı olur musunuz 1 haftadır bootloader kilidi için görüştüğüm kişiler server kapalı diyor hep bir türlü actiramadim

Üst Alt