Yardım HyperOS çift chrome

• Konbuyu başlatan mptsah
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 577

mptsah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emir
Cihazım
Poco f5
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.2.0
Telefon Modeli
Poco f5
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar. 2 gün önce HyperOS güncellemesini yaptım. Şu anda herhangi bir linke tıkladığımda beni chrome a değil klonlanmış chrome a atıyor ama ben herhangi bir şekilde klonlamadım veya klon uygulaması kullanmıyorum. Ayrıca uygulamalarda da gözükmüyor

Cihaz: Poco f5

benimadimcagri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
POCO X5
Konular
0
Bu konu benim de canımı çok sıkıyordu, İngilizce olarak aradım ve şöyle bir çözüm buldum:

Güvenlik - aşağıda Ortak Özellikler başlığı altında "Çift uygulamalar" - sağ üst köşedeki üç nokta veya dişli/somun işareti - çift uygulama hesaplarını sil.

Buna basınca emin misin gibi bir şey soruyor, kabul edince telefon yeniden başlatılıyor. Benimki düzeldi, şimdi normal bir şekilde google chrome'da açıyor.

Oyla:

zaramnahya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
muhasebe
Konular
2
Merhabalar. 2 gün önce HyperOS güncellemesini yaptım. Şu anda herhangi bir linke tıkladığımda beni chrome a değil klonlanmış chrome a atıyor ama ben herhangi bir şekilde klonlamadım veya klon uygulaması kullanmıyorum. Ayrıca uygulamalarda da gözükmüyor

Cihaz: Poco f5
sorun şu.. çift uygulamaları etkinleştirdiğimiz zaman hyperos ilk önce google hizmet çerçevesini de klonluyor, o klon hesaba giriş yapmamızı istiyor. buda doğal olarak cihazımızada çift chrome oluşmasını sağlıyor. işin kötü yanı klon olan chrome bağlantıları açmıyor.. ve şuan için hyperosda çift uygulamaları google hesaplarını klonlamadan açmaya izin vermiyor..
uygulamalar>çift uygulamalar>üstteki üç noktadan çift uygulamaları kaldır deyin.. cihaz yeniden başlatılacak ve sorun düzelmiş olacak. fakat çift uygulamaları tekrar açmak isterseniz yine aynı sorunu yaşayacaksınız..

sorunun en kalıcı çözümü.. opera tarayıcı.. varsayılan olarak ayarlayınca tüm bağlantıları açıyor.

Oyla:
Üst Alt