HyperOS HyperOS Bootloader bypass 2024

ercanbeyke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ercan
Cihazım
poco x6 pro 5G
Konular
0
Merhaba arkadaşlar herkese sıkıntı yaratan HyperOS Bootloader kilidini bypass ile nasıl açılacağını anlatmaya çalıştım.

Cihazınızla ilgili oluşabilecek sorunlardan siz sorumlusunuz

1. Geliştirici seçeneklerini açın
  2. Ayarlar - Ek Ayarlar - Geliştirici seçeneklerinde OEM Kilidini Açma, USB Hata Ayıklamayı etkinleştirin.
  3. Geçerli Xiaomi hesabı ile giriş yapın.
  4. sadece mobil veri açık olsun.
  5. Kablo ile telefonu PC'ye bağlayın.

- indir
- C: sürücünüze çıkarın (C: \ php)
- bypass.cmd'yi başlat
- telefonda bir uyarı çıkacak
- seçeneğini işaretleyin ve Tamam'ı tıklayın.
- cmd sizi ayarlara yönlendirecek orada " na gir ve hesap ekleye tıkla"
- cmd üzerinde "Account bound successfully, wait time can be viewed in the unlock tool" yazısı çıktığında bypass tamamdır.
- şimdi telefonu a alıp, ile kilidi açar bilirsiniz.

• * Bkz. " " için tıklayın
  1. Bekleme süresi boyunca, lütfen cihazı normal kullanın, SIM kartı takılı tutun, hesabınızdan çıkış yapmayın veya Telefonumu Bul'u kapatmayın ve cihazı başarıyla açılıncaya kadar yeniden kilit açmaya çalışmayın. Cihaz arada bir otomatik olarak HeartBeat paketlerini sunucuya gönderecektir.

enjoy :)
bu yöntem poco x6 pro cihazımda işe yaramadı verdiği hata şu "binding failed, this device has been forced to verify the account qualification by xiaomi. (30001)" tek yöntem cominty ugulaması ile başvurmak kalıyor. hesabım 6 senelik xiaomi hesabımda var işe yaramıyor 30 günlük xiaomi cominty hesabı gerektiriyor başvuru talebi için ve 30 günlük olunca akşam 19:00 da deneyin olacaktır muhtemelen banada böyle yapmaktan başkaçare kalmadı :/

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
5
Arkadaşlar şöyle bişey farkettim , mi Topluluk uygulamasında tam 7 de ardarda kilit açma başvurusu yaparsanız hesap askıya düşüyor, 10 -15 gün ileri atıyor. 2. Defa başıma geldi, ayın 28 inde bidaha denicem

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-10-17-20-36-29-553_com.mi.global.bbs.jpg
    Screenshot_2024-10-17-20-36-29-553_com.mi.global.bbs.jpg
    580,3 KB · Görüntüleme: 6

Byblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Not3 P
Konular
2
Arkadaşlar şöyle bişey farkettim , mi Topluluk uygulamasında tam 7 de ardarda kilit açma başvurusu yaparsanız hesap askıya düşüyor, 10 -15 gün ileri atıyor. 2. Defa başıma geldi, ayın 28 inde bidaha denicem
2 hesapta aynı sorunu yaşadım sunucular güncellenmeyi tamamlamadan talep ettiğimiz içinmi oluyor acaba diye düşünmedim değil.

Hesaplarla ilgili farklı bir problem yoksa kesinlikle tam 7 de yapmamak lazım diye düşünüyorum

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
68
Maalesef cihazımı satıcam eski Xiaomi ne güzeldi istediğimizi yapıyorduk şimdi aylarca kilit için uğraşıyoruz ve yine de olmuyor

Orochi™

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
4
2 hesapta aynı sorunu yaşadım sunucular güncellenmeyi tamamlamadan talep ettiğimiz içinmi oluyor acaba diye düşünmedim değil.

Hesaplarla ilgili farklı bir problem yoksa kesinlikle tam 7 de yapmamak lazım diye düşünüyorum

Ne zaman yaparsan yap 13 gündür bir sonraki güne atıyor .

LORDxPRO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi note 12S
Konular
5
Merhaba arkadaşlar herkese sıkıntı yaratan HyperOS Bootloader kilidini bypass ile nasıl açılacağını anlatmaya çalıştım.

Cihazınızla ilgili oluşabilecek sorunlardan siz sorumlusunuz

1. Geliştirici seçeneklerini açın
  2. Ayarlar - Ek Ayarlar - Geliştirici seçeneklerinde OEM Kilidini Açma, USB Hata Ayıklamayı etkinleştirin.
  3. Geçerli Xiaomi hesabı ile giriş yapın.
  4. sadece mobil veri açık olsun.
  5. Kablo ile telefonu PC'ye bağlayın.

- indir
- C: sürücünüze çıkarın (C: \ php)
- bypass.cmd'yi başlat
- telefonda bir uyarı çıkacak
- seçeneğini işaretleyin ve Tamam'ı tıklayın.
- cmd sizi ayarlara yönlendirecek orada " na gir ve hesap ekleye tıkla"
- cmd üzerinde "Account bound successfully, wait time can be viewed in the unlock tool" yazısı çıktığında bypass tamamdır.
- şimdi telefonu a alıp, ile kilidi açar bilirsiniz.

• * Bkz. " " için tıklayın
  1. Bekleme süresi boyunca, lütfen cihazı normal kullanın, SIM kartı takılı tutun, hesabınızdan çıkış yapmayın veya Telefonumu Bul'u kapatmayın ve cihazı başarıyla açılıncaya kadar yeniden kilit açmaya çalışmayın. Cihaz arada bir otomatik olarak HeartBeat paketlerini sunucuya gönderecektir.

enjoy :)
elinize sağlık.

Orochi™

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MESUT PEKTİR
Cihazım
RN13Pro5G16/512
Konular
4
Çin cihazlarda eklenecek Mi hesabın Bölgesinin Çin olması gerekiyor olmazsa eklemiyor biginize..

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
160
Çin cihazlarda eklenecek Mi hesabın Bölgesinin Çin olması gerekiyor olmazsa eklemiyor biginize..
Bölgeyi dün yeni hesap acaraj çin yaomaya çalıştım numara onay istiyor çin numarasına özel.Bende honk-kong yaotim umarım olur

Üst Alt