HyperOS HyperOS 2.0 güncellemesi alması beklenen Xiaomi, Redmi ve POCO telefonlar

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resmi ayrıntılara göre Xiaomi HyperOS 2.0, seçilen Xiaomi cihazlar için Eylül ve Ekim ayları arasında yayınlanacak. Ayrıca yeni sürüm, Xiaomi 14, Xiaomi 13T Pro ve Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 için beta olarak yayınlandı. Dolayısıyla kararlı sürüme ulaştığında, bu modeller resmi güncellemeyi alacak ilk cihazlar olacak. HyperOS 2.0 güncellemesini alacağı onaylanan cihazlar ise şu şekilde;

Xiaomi:
Xiaomi 14 Ultra
Xiaomi 14
Xiaomi 13T Pro
Xiaomi 13T
Xiaomi 13 Lite
Xiaomi 12 Pro
Xiaomi 12
Xiaomi 12T Pro
Xiaomi 12T

Redmi:
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Redmi Note 13 Pro 5G
Redmi Note 13 Pro
Redmi Note 13 5G
Redmi Note 13
Redmi 13C
Redmi Note 12
Redmi 12 5G
Redmi 12

POCO:
POCO F6 Pro
POCO F6
POCO X6 Pro
POCO X6
POCO M6 Pro 5G

HyperOS 2.0 Neler sunuyor?

HyperOS 2.0'ın belirli özelliklerine ilişkin ayrıntılar açıklanmasa da, muhtemelen ilk sürümde atılan temel üzerine inşa edilecek. Bu bağlamda pil ömrüne yönelik optimizasyonlar, performans iyileştirmeleri ve potansiyel olarak yeni gizlilik özellikleri sunulması bekleniyor.

Kaynak:

Son düzenleme:

cunyırlife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi K40 G
Konular
1

Resmi ayrıntılara göre Xiaomi HyperOS 2.0, seçilen Xiaomi cihazlar için Eylül ve Ekim ayları arasında yayınlanacak. Ayrıca yeni sürüm, Xiaomi 14, Xiaomi 13T Pro ve Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 için beta olarak yayınlandı. Dolayısıyla kararlı sürüme ulaştığında, bu modeller resmi güncellemeyi alacak ilk cihazlar olacak. HyperOS 2.0 güncellemesini alacağı onaylanan cihazlar ise şu şekilde;

Xiaomi:
Xiaomi 14 Ultra
Xiaomi 14
Xiaomi 13T Pro
Xiaomi 13T
Xiaomi 13 Lite
Xiaomi 12 Pro
Xiaomi 12
Xiaomi 12T Pro
Xiaomi 12T

Redmi:
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Redmi Note 13 Pro 5G
Redmi Note 13 Pro
Redmi Note 13 5G
Redmi Note 13
Redmi 13C
Redmi Note 12
Redmi 12 5G
Redmi 12

POCO:
POCO F6 Pro
POCO F6
POCO X6 Pro
POCO X6
POCO M6 Pro 5G

HyperOS 2.0'ın belirli özelliklerine ilişkin ayrıntılar açıklanmasa da, muhtemelen ilk sürümde atılan temel üzerine inşa edilecek. Bu bağlamda pil ömrüne yönelik optimizasyonlar, performans iyileştirmeleri ve potansiyel olarak yeni gizlilik özellikleri sunulması bekleniyor.
Cidden bu güncellemeyi yaptıktan sonra pubg mobile oynuyorum ve performans çöp 120 hz ekran oyunda otamatik 90 düşürüyo çöp oldu herşey vede aşırı çok kasıyo bu özelliği açıp kapatma seçeneği gelmeli hz oto seçiyo

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Cidden bu güncellemeyi yaptıktan sonra pubg mobile oynuyorum ve performans çöp 120 hz ekran oyunda otamatik 90 düşürüyo çöp oldu herşey vede aşırı çok kasıyo bu özelliği açıp kapatma seçeneği gelmeli hz oto seçiyo
Hangi cihazı kullanıyordunuz hocam ?

Galaxy S24 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38

Xiaomi:
Xiaomi 14 Ultra
Xiaomi 14
Xiaomi 13T Pro
Xiaomi 13T
Xiaomi 13 Lite
Xiaomi 12 Pro
Xiaomi 12
Xiaomi 12T Pro
Xiaomi 12T

Redmi:
Redmi Note 13 Pro+ 5G
Redmi Note 13 Pro 5G
Redmi Note 13 Pro
Redmi Note 13 5G
Redmi Note 13
Redmi 13C
Redmi Note 12
Redmi 12 5G
Redmi 12

POCO:
POCO F6 Pro
POCO F6
POCO X6 Pro
POCO X6
POCO M6 Pro 5G

Kesin bir bilgi midir hocam? Bu " Resmi ayrıntılara göre..." ifadeniz dikkatimi çekti diye soruyorum. Bir çok İnternet sitesinde aynı bilgileri görmek mümkün olduğu için haberin doğruluğu tartışılabilir düşüncesindeyim.
Nedenine gelince... Xiaomi 13, 13 pro ve 13 ultranın 12 serisinden haftalar önce ilk HyperOs güncellemesini almış olmasına rağmen listede yer almaması da bu düşüncemi kuvvetlendiriyor.
Haber paylaşımında konu altına kaynak belirtmek adettir ya. Keşke haber kaynağını da paylaşmış olsaydınız.

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesin bir bilgi midir hocam? Bu " Resmi ayrıntılara göre..." ifadeniz dikkatimi çekti diye soruyorum. Bir çok İnternet sitesinde aynı bilgileri görmek mümkün olduğu için haberin doğruluğu tartışılabilir düşüncesindeyim.
Nedenine gelince... Xiaomi 13, 13 pro ve 13 ultranın 12 serisinden haftalar önce ilk HyperOs güncellemesini almış olmasına rağmen listede yer almaması da bu düşüncemi kuvvetlendiriyor.
Haber paylaşımında konu altına kaynak belirtmek adettir ya. Keşke haber kaynağını da paylaşmış olsaydınız.
Hocam haklısınız, ilk çıkan kaynağı ekledim konuya. Ayrıca kaynakta, listedeki cihazların kesin olarak Android 15 güncellemesini alması, haliyle HyperOS 2.0 ile güncellenmesi bekleniyor. Hatta Xiaomi 14, Xiaomi 13T Pro ve Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 şuan beta olarak Android 15 güncellemesini alıyor.

B T B

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
11
Kardeş tam aksine bende performans artışı yaşandı Xiaomi 12T Endonezya Romunu kullanıyorum gayet hızlı ve stabil ben memnunum

demhat2121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Demhat
Cihazım
ruby
Konular
8
Redmi Note 12 pro 5g almayacak mi liste kesin mi Note 12 alıyorsa 12 pro ve 12 pro 5g nin alması lazim

cunyırlife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi K40 G
Konular
1
Kardeş tam aksine bende performans artışı yaşandı Xiaomi 12T Endonezya Romunu kullanıyorum gayet hızlı ve stabil ben memnunum
Bu sayfada yeniyim bu rom lar nedir açıklarmısın lütfen senin dediğin şeyi bende yapabilirmiyim endzya romu filan

Üst Alt