Rom HyperOS 1.0.9.0 UNOINXM (zircon) güncellemesi geldi

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Merhabalar dün gece bu güncelleme ile aslında güncelleme, yenilikler bilgisi arasında olmayan bir özellik te geldi. Connectivity olması lazım bu özelliğin globalde vs var diyorlardı. Ekran resimlerini ekledim. Bakalım e-sim de geldimi 2.0 ile yemede yanında yat.

NOT : CİHAZIM ÇİFT DİRENÇ VE HİNDİSTAN ROM VAR İÇİNDE. ( BL açık değil gerek duymuyorumda şuan )
Telefon bölgeside bende hindistan seçili güncellemeleri çıkar çıkmaz almak ve bölgeye has bir kaç uygulama ve özellik için.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-15-01-43-05-188_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-08-15-01-43-05-188_com.android.updater.jpg
    198,2 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_2024-08-15-11-26-08-922_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-08-15-11-26-08-922_com.android.settings.jpg
    270,3 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2024-08-15-11-26-13-715_com.milink.service.jpg
    Screenshot_2024-08-15-11-26-13-715_com.milink.service.jpg
    381,6 KB · Görüntüleme: 60

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
29
Hocam cihazı bir sinirle kırdım :) Üstüne güncelleme gelmiş için yandı.. Neyse şimdilik 12 pro 5g ile idare edelim hedef redmi serisinden kurtulup xiaomi 14 serisi ve üzerinden devam etmek.

Koktay_x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
Hocam bu çift direnç dediğin ne oluyor sadece tek bir direnç sökülüp yerine 47k takılıyor siz her sim için ayrı direnç mi yapılıyor sanıyorsunuz?

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
29
Çift sim için iki ımeı atılıyor onu biliyorum ama bende okurken dikkat etmemişim.Direnç olarak tek direnç değişiyor biliyordum.

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu çift direnç dediğin ne oluyor sadece tek bir direnç sökülüp yerine 47k takılıyor siz her sim için ayrı direnç mi yapılıyor sanıyorsunuz?
Yo ben öyle birşey sandığımı söylemedim. Çift hat direnç derken şöyleki çift sime .... atılmış demek yerine bu tabiri kullanmayı tercih ediyorum. Yoksa direnç kaç k atılsa ne olur kısmında değilim açıkçası o kısmı merakta etmiyorum. Direnç yöntemi ile 2 sime de işlem yapıldı ve işimi görüyor sorunsuz o kısmı bana yetiyor.

Bunu konuda belirtmemin sebebide olası sorulara erken cevap vermek !

Koktay_x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
5
Yo ben öyle birşey sandığımı söylemedim. Çift hat direnç derken şöyleki çift sime .... atılmış demek yerine bu tabiri kullanmayı tercih ediyorum. Yoksa direnç kaç k atılsa ne olur kısmında değilim açıkçası o kısmı merakta etmiyorum. Direnç yöntemi ile 2 sime de işlem yapıldı ve işimi görüyor sorunsuz o kısmı bana yetiyor.

Bunu konuda belirtmemin sebebide olası sorulara erken cevap vermek !
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sanmıyorsunuz ama dosya ekine ss attım velsahıl kelam yanlış bir terim kullanıyorsunuz insanlar burayı bilgi edinme amaçlı kullanıyor yanlış bilgi vermek olmaz!

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
RN 13 pro 5G ye 1.0.8.0 sürümü ile gelmişti, anladığım kadarı ile hyperos ekosistemi için tüm cihazları birbiri ile bağlamaya yönelik onun haricinde bir artısını görmedim.

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sanmıyorsunuz ama dosya ekine ss attım velsahıl kelam yanlış bir terim kullanıyorsunuz insanlar burayı bilgi edinme amaçlı kullanıyor yanlış bilgi vermek olmaz!
Tamam sensin. Dalaşa giremeyeceğim çünkü o kadar boş vaktim yok!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

RN 13 pro 5G ye 1.0.8.0 sürümü ile gelmişti, anladığım kadarı ile hyperos ekosistemi için tüm cihazları birbiri ile bağlamaya yönelik onun haricinde bir artısını görmedim.
global rom falanmıydı bu bahsettiğiniz acaba ? Gerçi sizin bahsettiğiniz birde Pro modeli belkide burada ya işlemciden dolayı o telefona ilk vermiş olabilirler yada rom dan dolayı. Çünkü hint romu olan plus modellerinde yoktu ( bende de olmadığı gibi ). Bende globalde var diye okumuştum sanki ama hint romuna daha gelmemiş diyorlardı.

Bu özellik tabiki öyle olmazsa olmaz değil haklısınız tabi o açıdan.

sfkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şafak
Cihazım
Rn 13pro5G
Konular
13
Tamam sensin. Dalaşa giremeyeceğim çünkü o kadar boş vaktim yok!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

global rom falanmıydı bu bahsettiğiniz acaba ? Gerçi sizin bahsettiğiniz birde Pro modeli belkide burada ya işlemciden dolayı o telefona ilk vermiş olabilirler yada rom dan dolayı. Çünkü hint romu olan plus modellerinde yoktu ( bende de olmadığı gibi ). Bende globalde var diye okumuştum sanki ama hint romuna daha gelmemiş diyorlardı.

Bu özellik tabiki öyle olmazsa olmaz değil haklısınız tabi o açıdan.
Şu an kullandığım sürüm zaten 1.0.8.0 haziran başında gelmişti bu özellikle, ama telefon harici bir cihaz olmadığı için hiç işime yaramadı.

tegronx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi 5a
Konular
7
Özmen hocam hangi şehirde kime yaptirdin direnci

Üst Alt