Yardım Hyper Cam Butterfix sorunları

Sherotzn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi9 se
Konular
15
Gcam - [GRUS] Hypercam NEX 7.2
Forumda Muradovs abinin açtığı hyper cam nex 7.2 konusundaki apkyi yükledim ve açtım kasmalar fark ettim ve sonrasında butter fixi kurdum twrpden sonrasında hiç bir kamera çalışmıyor ne stock ne gcam sorunu nasil çözerim yardım bekliyorum sizlerden

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-25-22-34-42-309_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2020-03-25-22-34-42-309_com.android.camera.jpg
    94,9 KB · Görüntüleme: 22

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Tamam hocam kusuruma bakmayın
Rica ederim Hocam, sorununuz çözüldü mü?

Mi9se için, son android 10 güncellemesinden sonra, çalışan Google camera forumda aradım bulamadım. Yeni sürüm varmı? Eskiıeri deniyorum, "HDR işleniyor" yazısında takılıp kalıyo(
Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hyper cam 6.1 Finali hiçbir fix flashlamadan sorunsuz kullanıyorum.Fix flashmayı da önermem, neredeyse hepsinin stock kameraya olumsuz etkisi var. İhtiyac duyarsanız, özellikle tavsiyem crystal_e3 config ile konfigüre ederek denemeniz.

Oyla:

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
Rica ederim Hocam, sorununuz çözüldü mü?

Hyper cam 6.1 Finali hiçbir fix flashlamadan sorunsuz kullanıyorum.Fix flashmayı da önermem, neredeyse hepsinin stock kameraya olumsuz etkisi var. İhtiyac duyarsanız, özellikle tavsiyem crystal_e3 config ile konfigüre ederek denemeniz.

Hocam öneriniz üzerine ben yükledim ve denedim. Öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Gayet iş gören bir şekilde çalışıyor. Fakat gece modunu açtığım zaman sanki config dosyalarını yüklememişim gibi donma ve kasma sorunu başlıyor. Bunun bir çözümü varmıdır acaba? Farklı config dosyaları yüklemek gibi.. (Bu arada paylaştığınız .xml uzantılı config dosyalarından sadece mi-9-se-best olan işe yarıyor şuan için)

Oyla:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam öneriniz üzerine ben yükledim ve denedim. Öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Gayet iş gören bir şekilde çalışıyor. Fakat gece modunu açtığım zaman sanki config dosyalarını yüklememişim gibi donma ve kasma sorunu başlıyor. Bunun bir çözümü varmıdır acaba? Farklı config dosyaları yüklemek gibi.. (Bu arada paylaştığınız .xml uzantılı config dosyalarından sadece mi-9-se-best olan işe yarıyor şuan için)
Rica ederim Hocam, Sağolun. Ben en iyi performansı Config dosyalarından crystal ile aldım. Config değişikliği yapar iken, uygulamadan çıkıp ön belleği temizledikten sonra yenisini denemek daha iyi sonuç veriyor.Aksi taktirde önceki config'in etkisi devam edebiliyor. Gece modu konusunda henüz iyi performans veren bir dosya bulamadım Hocam. O kadar kasması beni de hiç mutlu etmiyor. :(

Oyla:
Üst Alt