Haber Hücresel İnternet paylaşımı ( Hotspot) ücretli olacak

Ocak 2019 tarihinden sonra üç operatör şirketinin aldığı ortak karar ile telefondan paylaştığımız internetimiz için ek ücret alınacak. Şuan için belli tarifelerde halihazırda olan bu sistem yeni yılla birlikte herkes için geçerli olucak.
DÜZENLEME: Vodafone hotspot için ek bağlantı ücreti almayacağını müjdeledi. Turkcellde ise durum kesin. Türk telekomun yapacağı açıklama bekleniyor.

2.DÜZENLEME: Turkcell gelen yoğun tepkiler üzerine geri adım attı. internetinizi paylaşıma açmadan önce operatörünüzden izin almanız halinde ücret talep edilmeyecek. Aksi durumlarda 9 TL hatta yansıyacaktir.
Türk Telekom yaptığı açıklamada herhangi bir ücret almayacağını bildirdi.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kaynak:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Shiftdelete
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
HardwarePlus
MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
bugün gene kullanmam gerekiyordu açtım ve cihazım bağlandıktan sonra hızlı giriş için sms ile link falan verdi gir üye ol gibisinden

sonra işim bitti ilk hesabım'a baktım faturaya yansıyan olmamış, sonra müşteri temsilcisini aradım ve tamamen kaldırdık bu olayı dediler. ses kaydı var elimde hadi hayırlısı içim rahatladı

qaLo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferit
Cihazım
Mi A1
Konular
0
emisiniz dimi hocam?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Belirttiğim gibi herhangi bir ücretlendirme söz konusu değil. Belirttiğim satın alma işlemi de zaten şuan sadece TURKCELL de var. Diğer operatörler de eskiden nasılsa şimdi de öyle...

Üst Alt