Yardım Hücresel bekleme

BlackSpy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi6
Konular
7
Arkadaşlar bu nasıl düzeltilir çıldıracam durduk yere sarj mi biter yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ismailoner

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail ÖNER
Cihazım
RedMi Note5
Konular
0
kejdk

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Arkadaşlar bu nasıl düzeltilir çıldıracam durduk yere sarj mi biter yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
öncelikle eseti kaldırın bence , birde hattiniz nedir belirtin
4G den 3G ye alıp deneyin

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ben Türk Telekom kullanırken ne yaptıysam çözüm bulamadım. Turkcell e tekrar geçince sorun düzeldi. İlla Türk telekomdan demiyorum. Bulunduğunuz bölge deki kullandığınızı operatörün alt yapısı ile alakalı

Oyla:

CeCe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Bu konudan çok şikayet var ama çözüm bulamadım yabancı forumlar da dahil. Bunu Samsung telefonlarda yaşayanlar da var bir hayli. Kimisi android 9a geçince düzeldi diyor. Kimisi pili sifirlayip telefon kapanınca öyle doldurdum düzeldi diyor ama kesin çözüm yok. Zannedersem programlar arka planda sürekli internetten veri takip ettiği için oluyor.

Ek bilgi: 10 saat ekran süresi aldığım zamanki ekran görüntülerine baktım hücre askıda %17.2 olmuş. Bunun birazı 4g idi çoğunluğu wifi idi.

Ek 2: otomatik senkronizasyon açıksa onu kapatıp birde öyle takip edin

Son düzenleme:
Oyla:

BlackSpy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi6
Konular
7
Ben Türk Telekom kullanırken ne yaptıysam çözüm bulamadım. Turkcell e tekrar geçince sorun düzeldi. İlla Türk telekomdan demiyorum. Bulunduğunuz bölge deki kullandığınızı operatörün alt yapısı ile alakalı
Bende Turkcell e gececegim galiba böyle giderse
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu konudan çok şikayet var ama çözüm bulamadım yabancı forumlar da dahil. Bunu Samsung telefonlarda yaşayanlar da var bir hayli. Kimisi android 9a geçince düzeldi diyor. Kimisi pili sifirlayip telefon kapanınca öyle doldurdum düzeldi diyor ama kesin çözüm yok. Zannedersem programlar arka planda sürekli internetten veri takip ettiği için oluyor.

Ek bilgi: 10 saat ekran süresi aldığım zamanki ekran görüntülerine baktım hücre askıda %17.2 olmuş. Bunun birazı 4g idi çoğunluğu wifi idi.

Ek 2: otomatik senkronizasyon açıksa onu kapatıp birde öyle takip edin
Şuanda güç tasarrufu açık o kadar yemiyor bide 2g/3g ayarına getirdim sebekedeň bunun etkisi çok var sanıyorum suanda %13

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bende Turkcell e gececegim galiba böyle giderse
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuanda güç tasarrufu açık o kadar yemiyor bide 2g/3g ayarına getirdim sebekedeň bunun etkisi çok var sanıyorum suanda %13
Sorun turkcell de olmaz demiyorum. Bulunduğunuz bölge de hangisinin alt yapısı kaliteli ise onda olmuyor.
Ha sadece sim kart ile alakası yok. Wifi güzel çekmiyorsa oda artıriyor, hücre beklemeyi.

Oyla:

BlackSpy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi6
Konular
7
Eset hala duruyor kaldirmadim 2g/3g(gsm-wcdma) olana geçtim sarjdan çekeli 12 saat oluyor güç tasarrufu açık ekran otomatikte kullanim oranı neredeyse hiç yok giden %30 a yakin 2 adet kırmizi olan yerler Bizim soyunma odasında ölü bölge yani ikisinin arasında kalan yerler işte bulunduğum zaman ve mi6 da o kadar kullanirdim bir kere güç tasarrufu denen şeyi acmadim arasinda 350 mh lik bir oran var bu kadar fark yaratacağını sanmıyorum burada tek olan şey avea nin çekim gücüne dayatiyorum farkında iseniz ikinci kırmızı dan sonra yeşil alan oluyor oyun oynamayi hiç kısmet olmadi mi6 da mobil legend oynarken sarj 100 den 10 a 5 saatte düşüyordu bunda nolur bilemiyorum band 20 var bide mi9se ede taşrada daha verimli olmalıydı diye düşünüyorum ayrıca

Oyla:

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Merhaba. Ben de dün aldım Mi 9 SE'yi. Çift hat kullanıyorum gece yüzde 10 a yakın şarj gitti. Uçak moduna mı alsam acaba? Neredeyse ekran kadar pil yiyor :(

Oyla:

CeCe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Merhaba. Ben de dün aldım Mi 9 SE'yi. Çift hat kullanıyorum gece yüzde 10 a yakın şarj gitti. Uçak moduna mı alsam acaba? Neredeyse ekran kadar pil yiyor :(

otomatik senkronizasyonu kapatmayı denediniz mi?

Oyla:
Üst Alt