Yardım Huawei sorunu Xiaomi'yi etkileyecek mi?

Birkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
-
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Huawei ile Google'ın arasında yaşanan olaylar daha ileri seviyeye gidip Xiaomi'yi de etkiler mi sizce?
Eğer etkilerse 2000TL ye hangi telefon tercih edilebilir?

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Forum icinde buna benzer cok konu var. Telefon konusunda ise bekleyin simdilik

Oyla:

BahadirHan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
19
Xiaomi yi etkileyeceğini düşünmüyorum

Oyla:

Birkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Cemee kardeşim çoğu insan bahadırhan kardeşim gibi xiaomiye uğramaz diyorlar. Sizin tedirgin olduğunuz konu nedir acaba?

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Cemee kardeşim çoğu insan bahadırhan kardeşim gibi xiaomiye uğramaz diyorlar. Sizin tedirgin olduğunuz konu nedir acaba?
Etkilemeyecektir buyuk ihtimal hatta satislari artacaktir ama su an huaweinin ne yapacagi tam belli degil. Biraz vakit gecsin bakalim neler olacak.
Telefon icin huawei tavsiye edilebilirdi belki ama bu durumda bir sey demek zor. Telefon ihtiyaci yoksa bence biraz beklemek gerek. Yok telefon lazimsa arkadaslar tavsiye verir zaten forumda az arastirirsaniz daha onceden verilmis tavsiyeler vardir zaten

Oyla:

kron0S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi9
Konular
2
Tüm Çin marka cihazlara yaptırım uygulayarak Google kafasına sıkmış olur, yeni bir işletim sisteminin doğuşuna kadar gider.
O yüzden bu riski alamazlar. Yakında Huawei sorunu da çözülür, uzlaşma sağlanır. Kalıcı bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Oyla:

Birkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Tüm Çin marka cihazlara yaptırım uygulayarak Google kafasına sıkmış olur, yeni bir işletim sisteminin doğuşuna kadar gider.
O yüzden bu riski alamazlar. Yakında Huawei sorunu da çözülür, uzlaşma sağlanır. Kalıcı bir durum olduğunu düşünmüyorum.
Teşekkürler yüreğime su serpin hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Etkilemeyecektir buyuk ihtimal hatta satislari artacaktir ama su an huaweinin ne yapacagi tam belli degil. Biraz vakit gecsin bakalim neler olacak.
Telefon icin huawei tavsiye edilebilirdi belki ama bu durumda bir sey demek zor. Telefon ihtiyaci yoksa bence biraz beklemek gerek. Yok telefon lazimsa arkadaslar tavsiye verir zaten forumda az arastirirsaniz daha onceden verilmis tavsiyeler vardir zaten
Bayramdan sonra almayı düşünüyorum. Şu anki telefonum Casper via e1. Performans olarak gayet güzel memnunum fakat parmak izi bozuldu arka kapakta az da olsa çizik var rahatsız oluyorum(kap ile kullanmama rağmen) ve 3 yıl oldu cihazımı alalı artık pil konusunda da ciddi bir sıkıntı başladı. Bunu düzeltmek için servisine gittim 1050tl gibi bir fiyat söylediler. Bende üzerine 650 daha kopup a2 lite ı almaya karar verdim. Telefonu günde 2 kez şarja takmak zorunda kalıyorum artık.

Oyla:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Bırak xaoimiyi artık Android kullanan her marka bu tehdit ile karşı karşıya. Samsung,sony,lg,oppp,xaoimi vsvsvvsvs hepsi eninde sonunda bu tehlike ile karsi karsiya kalabilir. Bakin kalacak demiyorum ama kalabilir.

Oyla:

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bırak xaoimiyi artık Android kullanan her marka bu tehdit ile karşı karşıya. Samsung,sony,lg,oppp,xaoimi vsvsvvsvs hepsi eninde sonunda bu tehlike ile karsi karsiya kalabilir. Bakin kalacak demiyorum ama kalabilir.
Bu nedenle de herkes gercek bir B plani hazirlamaya baslayacak... Gerektiginde hemen devreye sokulabilecek bir plan. Bu da sektörü farkli bir yone itecek. Tabi vakit var daha

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bu nedenle de herkes gercek bir B plani hazirlamaya baslayacak... Gerektiginde hemen devreye sokulabilecek bir plan. Bu da sektörü farkli bir yone itecek. Tabi vakit var daha
Ben zaten Sirkeciden bir Nokia 3310 almayı düşünüyorum, yetti bu akılsız akıllı telefonlar artık yahu8=)haha--haha--

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:
Üst Alt