Soru Huawei P9 Lite almayı düşünyorum

yusufalig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Herkese merhabalar.Çok kararsız kaldığım telefon alma konusunda sona geliyorum.Yarın alıcam.Ancak Huawei P9 Lite almayı düşünyorum.Sizce ne almalıyım? Huawei'nin garantisi nasıldır ? (Teknosa'dan Distiribütor garantili alıcam.) Telefonu kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınız bekliyorum.

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
Hocam telefonu çok hor kullanan biri değilim ancak çok kararsızım hangi telefonu alacağım konusunda.Bütçem 1000-1500 arası.

1.p9 lite parasına ithalatçı garantili p9 alınıyor. yanarım yanarım ben buna yanarım.
2. Telefon karşılaştırma siteleri var oradan karşılaştırma yapabilirsiniz.
3.P9 u media markt ta elime aldım çok güzel duruyor. Kamera konusunda iyi bi yerde.
4. P9 lite hakkında pek bilgim yok sadece forumlardan şikayet yazıları okumuşluğum var.
dolayısıyla sizi yanlış yönlendirmek istemem. ben ikinci el mi 5 aldım bugün. Daha öncesinde telefon araştırırken mi5 prime, mi 5s ve p9 arasında kalmıştım. Fazla para da vermek istemiyordum ürkerek de olsa ikinci el mi5 aldım.

Oyla:

yusufalig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Bu nasıl hocam sizce ?

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Zenfone3 zoom için iyi diyorlar kamera vs ama ben 2 yıl Zenfone6 kullandım pc de iyi ama telefonda aynı kaliteleri yok bana göre. Aldığımda kamera harikaydı 2 güncelleme geldi kamera pert. 3 kez hoparlör 1 kez şarz girişi ve son olarak batarya gitti. Ben Asus telefon almam o derece soğudum. Bu arada geçen kafam esti imei kontrol ettim 2 hatta kayıtlı değil ürün vatan dan alınmıştı.

Oyla:

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Ayrıca bütçeyi biraz daha zorlayabiliyorsan mi6 öneririm çok başarılı.

Oyla:

yusufalig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Ayrıca bütçeyi biraz daha zorlayabiliyorsan mi6 öneririm çok başarılı.
Daha fazla zorlayamam acil lazım. Bu civarda başka ne önerirsiniz?

LenovoA3300-H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ertas268

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
15 Gündür p9 lite kullanıyorum herhanği bir sorun yaşamadım. batarya konusunda da tatmin edici sabah 6 dan akşam 10 a kadar rahat çıkarıyor. kamerası da fiyatına göre uygun vergiler düşünüldüğü zaman :) senin gibi benimde sınırlı bütcem vardı j7 prime a göre artıları yazılım direk 7 ile gelmesi birde batarya ve yazılım olarak 3gb ram dan 2.1 ram boş bırakıyor gayet başarılı

Oyla:

yusufalig

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 6
Konular
5
15 Gündür p9 lite kullanıyorum herhanği bir sorun yaşamadım. batarya konusunda da tatmin edici sabah 6 dan akşam 10 a kadar rahat çıkarıyor. kamerası da fiyatına göre uygun vergiler düşünüldüğü zaman :) senin gibi benimde sınırlı bütcem vardı j7 prime a göre artıları yazılım direk 7 ile gelmesi birde batarya ve yazılım olarak 3gb ram dan 2.1 ram boş bırakıyor gayet başarılı
Yarın Teknosa da hem p9 lite yi hemde zenfone 3 u elimde deniyecem bakalım hangisi?

LenovoA3300-H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt