Soru Huawei FreeBuds Pro kullananlar

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3
Merhaba Huawei FreeBuds Pro kulaklığı sipariş verdim yalnız aldığım sitede kulaklıklar iade edilmiyor. Bu yüzden kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var. 1200 lirayı çöpe atmak istemiyorum, Malum artık ekmek için bile sıraya giriliyor. Yardımcı olur musunuz ? teşekkürler...

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3
Hocam öncelik ile iyi günlerde kullanın:) uyumluluk testi bende de olumlu sonuç vermedi pekte takıldığım bir koni değil açıkçası. Benim kulaklık girdiği yerler ufak genelde kullandığım kulaklıkların çoğu kulağıma uymaz. Arada düşer gibi bir hissiyat bende de olmuyor değil ama zammla alıştım gayet iyi duruyor:) saatlerce kulağımda durduğu oldu. İçeri doğru itip çevirin kilit gibi .gerisi size kalmış :)

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
teşekkürler . Bende alışacağımı düşünüyorum, olmazsa başka silikon alır uçlar denerim. :))

Oyla:

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
teşekkürler . Bende alışacağımı düşünüyorum, olmazsa başka silikon alır uçlar denerim. :))
Alışırsın hocam ilk başta bana da öyle gelmişti şimdi nereye gitsen yanımda ufak hafif ve şık

Hele basınca duyarlı olması dokunmatik sensör olan kulaklık lardan çok daha iyi ve pratik

Oyla:

dejavudark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
3
Alışırsın hocam ilk başta bana da öyle gelmişti şimdi nereye gitsen yanımda ufak hafif ve şık

Hele basınca duyarlı olması dokunmatik sensör olan kulaklık lardan çok daha iyi ve pratik

🦻👂 😻

Oyla:
Üst Alt