HTC'den müjde

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98
Android L'nin tanıtılmasından saatler sonra, ilk güncelleme müjdesi HTC'den geldi.
Google'ın Android L'yi duyurmasından sadece saatler sonra, ilk güncelleme haberi de geldi. HTC, başta One M7 ve M8 modelleri olmak üzere, pek çok modelini yeni Android'e, yaklaşık 90 gün içerisinde yükselteceğini müjdeledi. M7 ve M8 dışında hangi modellerin güncelleme takvimine dahil edileceği henüz açıklanmadı.

Google Android L hakkında HTC'den gelen açıklama şu şekilde: "HTC olarak Android L'nin yeni özelliklerini kullanıcılarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Amacımız, amiral gemimiz HTC One Ailesini en hızlı şekilde güncellemek. Google'dan son yazılımı almamızdan sonraki 90 gün içerisinde tüm bölgelerdeki HTC One (M8) ve HTC One (M7) cihazlarımız için güncelleme yayınlayacağız. Hemen ardından kısa bir süre içerisinde diğer One Ailesi üyeleri ve seçilmiş cihazlarımız için güncelleme başlayacaktır."

OnimeN0Kyo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kyo
Cihazım
wave8500
Konular
7
Cvp: HTC'den müjde

bende fiyatları düşürdü sandım hocam:D

Muaz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Zaten 2200tlden 2180 tl yaparlar anca

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
zaten android l yi versede içine sense arayüzünü koyacak gine sense arayüzü güzel ama android l nin daha iyi.hal böyle olunca sırf yazılım yükseltme şovu oluyor.ama yeni android l ye göre sense te de değişme olabilir.

Üst Alt