Yardım Htc 10 pilsiz veri aktarımı?

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 10
Telefon Modeli
Htc 10
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar herkese, 1 sene önce aniden kapanmasıyla ıskarta haline gelen htc 10 cihazım var elimde. Bozulduğu dönemde belki düzelir diye içini açmamıştım fakat düzelmedi. Bugün bakmak geldi aklıma birde ne göreyim telefonu açmama gerek kalmamış pil davul gibi olmuş ekranı anakartı ayırmış birbirinden. Kuvvetle muhtemel anakartı arızası, htc one serisinin hepsinde aynı sorunu yaşadığım için kronik diyebiliriz. Şimdi asıl sorunum şu ben bu telefonun içindeki dosyaları kurtarabilir miyim evde kendi çabalarımla. Yoksa profesyonel destek mi almalıyım bu konuda?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsteyen olursa eğer 3-5 parçası sağlamdır çok uygun rakamlara verebilirim bu arada.

Ekli dosyalar

• 16192395253522772476145979135092.jpg
    16192395253522772476145979135092.jpg
    812,5 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Selamlar herkese, 1 sene önce aniden kapanmasıyla ıskarta haline gelen htc 10 cihazım var elimde. Bozulduğu dönemde belki düzelir diye içini açmamıştım fakat düzelmedi. Bugün bakmak geldi aklıma birde ne göreyim telefonu açmama gerek kalmamış pil davul gibi olmuş ekranı anakartı ayırmış birbirinden. Kuvvetle muhtemel anakartı arızası, htc one serisinin hepsinde aynı sorunu yaşadığım için kronik diyebiliriz. Şimdi asıl sorunum şu ben bu telefonun içindeki dosyaları kurtarabilir miyim evde kendi çabalarımla. Yoksa profesyonel destek mi almalıyım bu konuda?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsteyen olursa eğer 3-5 parçası sağlamdır çok uygun rakamlara verebilirim bu arada.
Dosyaları kendiniz kurtaramazsınız. Kurtarsanız dahi içini göremezsiniz çünki şifreli olucaklar. En iyisi bu işi yapan tamircilere götürmeniz. İyi günler

Oyla:

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Dosyaları kendiniz kurtaramazsınız. Kurtarsanız dahi içini göremezsiniz çünki şifreli olucaklar. En iyisi bu işi yapan tamircilere götürmeniz. İyi günler
Hocam var mıdır bildiğiniz bu işi yapan birisi veya birileri?

Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Hocam var mıdır bildiğiniz bu işi yapan birisi veya birileri?
Malesef hocam ben Azerbaycanda oturuyorum. Ücretli onarımlar bölümüne baka bilirsiniz fakat oradakılar sadece uzaktan bağlanıp yapıyorlar sanırsam ve sizin cihazda hiç öyle uzaktan bağlanarak hall edileceğe benzemiyor. Bölümden birşey çıkmazsa yeni konu açarak sora bilirsiniz.

Oyla:

garmae0671

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Kaan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
20
Malesef hocam ben Azerbaycanda oturuyorum. Ücretli onarımlar bölümüne baka bilirsiniz fakat oradakılar sadece uzaktan bağlanıp yapıyorlar sanırsam ve sizin cihazda hiç öyle uzaktan bağlanarak hall edileceğe benzemiyor. Bölümden birşey çıkmazsa yeni konu açarak sora bilirsiniz.
Ücretli onarımdan bir ustamıza yazdım mailden ama dönüş yapmadı, yapamıyorlar galiba.

Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Ücretli onarımdan bir ustamıza yazdım mailden ama dönüş yapmadı, yapamıyorlar galiba.
Hocam söylediğim gibi cihaz hem uzaktan yapılacak gibi durmuyor hemde htc marka olduğu için alanlarının dışına çıkıyor sanırsam. Siz en iyi instagramda, internetde araştırma yapın oturduğunuz şehirdeyse götürün başka şehirdeyse kargo şeçenekleri varsa kargoyla gönderin.

Oyla:
Üst Alt