Yardım Htc 10 ekran degisimi

Ahmtpzrlk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmt
Cihazım
Mi8 lite
Konular
29
Arkadaslar merhaba bu cihazin ekrani ni degistirebilen arkadad varmi orjinal ekran lazim bana ama yardimci olabilecek varmi

presszz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Orjinali yok, onu unut HTC yedek parça satmıyor çünkü. Bu konu üzerine çok araştırma yaptım ekran değişimi yapanların yorumlarını okudum ve yan sanayi ekran taktıranlarda genel olarak şikayetler dokunmatik hassasiyeti kayboluyor ve bazı ekran özellikleri işlevsiz hale geliyor şeklindeydi. Ben de yaptırmaktan vazgeçtim duruyor cihaz çekmecede. Tabi cihaz on numara kullananlar biliyor çöpe atılacak bir alet değil. Nispeten pahalı ama tatminkar sonuç alabileceğim bir siteye denk geldim. diye bir yedek parça üreticisi var hemen hemen çoğu cihaza yüksek kaliteli yedek parça üretiyor ekranı buradan almak en mantıklısı yorumlar on numara çünkü orjinaline en yakınını bu firma üretiyor. Türkiye'de taktıracağın ekranlar aliexpress'ten gelme olacağı için verim alamazsın. Bende biraz para biriktirip buradan alacağım bataryayla birlikte. Kasasını bile satıyorlar istersen komple rengini değiştir.

Oyla:
Üst Alt