Yardım Hoparlör Sesi

Serhat DİLEK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
1 hafta önce Xiaomi Redmi 8 64 GB telefon aldım Youtube.com den ve ya başka platformlardan müzik açtığım da ses, konuşma hoparlöründen geliyor diğer alt hoparlörden gelmiyor neden acaba bilgisi olan arkadaşlar yadımcı olabilirlermi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Telefonların alt kısmı, bir taraf hoparlör bir taraf mikrofon şeklinde dizayn edilmiştir. Dolayısıyla yapılacak bir şey yok ona. Ancak kulaklık kısmını hoparlör olarak kullanabileceğiniz veya dolby ses modülü gibi ses seviyesini arttıran magisk modülleri kullanarak sesi artırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyla:

Serhat DİLEK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Telefonların alt kısmı, bir taraf hoparlör bir taraf mikrofon şeklinde dizayn edilmiştir. Dolayısıyla yapılacak bir şey yok ona. Ancak kulaklık kısmını hoparlör olarak kullanabileceğiniz veya dolby ses modülü gibi ses seviyesini arttıran magisk modülleri kullanarak sesi artırabilirsiniz.
verdiğiniz cvp için teşekkür ederim
aslında sıkımtı söyle
dinlediğim müziğin sesi hoparlörden gelmiyr, sanki biri ile telefonda konuşuyorum gibi ses konuşma hoparlöründen geliyor yani müziği dinlemek için kulağıma tutuyorum biri ile konuma yapar gibi, telefonu yeniden başlatığımda düzeliyor

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
verdiğiniz cvp için teşekkür ederim
aslında sıkımtı söyle
dinlediğim müziğin sesi hoparlörden gelmiyr, sanki biri ile telefonda konuşuyorum gibi ses konuşma hoparlöründen geliyor yani müziği dinlemek için kulağıma tutuyorum biri ile konuma yapar gibi, telefonu yeniden başlatığımda düzeliyor
Rica ederim hocam, yazılımsal bir sorun olabilir bu durumda. Güncelleme ile düzelebilir ya da yemiz kurulum yapmak gerekebilir.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt