Yardım Honor, Android 10 ve Emui 10

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Honor Play
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba iyi forumlar
Honor Play kullanıcısıyım seve seve almıştım her şey güzeldi fakat Android ve emui 10 güncellemesi gelene kadar.
Telefonumun güncelleme almayacağını çünkü donanımın yetersiz olduğunu açıkladılar fakat tabiri caizse çöp(rezalet) telefonlar bile bu güncellemeyi alırken benim telefonum alamıyor, üstelik 2 yıl boyunca tüm güncellemeleri alma garantisi vardı.
Mağdur durumdayım kaç aydır hep dolaşıyorum sonunda buraya yazayım dedim.
Açıkca performans düşüklüğü ve ısınma görülüyor, en basitinden oyuna en geç ben giriyorum.
Bana yapılanın haksızlık olduğunu düşünüyorum, ne yapabilirim, bir hakkım var mı gerçekten kullanmak istiyorum maddi durumum pek iyi değil.
Teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum sevgiler saygılar.
Üzülerek yazıyorum ki Huawei'nin kendi forumu neredeyse kullanılmıyor oraya yazdığım aynı metni buraya kopyalıyorum abilerim dostlarım. Alacaksanız gerçekten xiaomi telefonlara yönelin hatta sırf bu forum için bile tercih edebilirsiniz, danışacağınız çok kişi oluyor. Bana da yardım ederseniz sevinirim saygılar.

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Hocam pek eski bir telefon da değil aslında aldığınız yere sordunuz mu?

Oyla:

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
4 GB ram 8 çekirdek işlemci mali g72 telefon üret sonrada deki android 10 için yetersiz. GM nin 3 GB ramlı 4 çekirdek işlemcili 32 GB hafızalı telefonunda bile android 10 var hemde MTK işlemci.
Tamamen firmanın işgüzarlığı. Huaweiye yakışmamış.
Çok haklısın gerçekten hiçbir açıklaması yok
Peki benim yapabileceğim bir şey var mıdır
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam pek eski bir telefon da değil aslında aldığınız yere sordunuz mu?
Açıkladılar güncelleme gelmeyecek diye

Oyla:

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Merhaba iyi forumlar
Honor Play kullanıcısıyım seve seve almıştım her şey güzeldi fakat Android ve emui 10 güncellemesi gelene kadar.
Telefonumun güncelleme almayacağını çünkü donanımın yetersiz olduğunu açıkladılar fakat tabiri caizse çöp(rezalet) telefonlar bile bu güncellemeyi alırken benim telefonum alamıyor, üstelik 2 yıl boyunca tüm güncellemeleri alma garantisi vardı.
Mağdur durumdayım kaç aydır hep dolaşıyorum sonunda buraya yazayım dedim.
Açıkca performans düşüklüğü ve ısınma görülüyor, en basitinden oyuna en geç ben giriyorum.
Bana yapılanın haksızlık olduğunu düşünüyorum, ne yapabilirim, bir hakkım var mı gerçekten kullanmak istiyorum maddi durumum pek iyi değil.
Teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum sevgiler saygılar.
Üzülerek yazıyorum ki Huawei'nin kendi forumu neredeyse kullanılmıyor oraya yazdığım aynı metni buraya kopyalıyorum abilerim dostlarım. Alacaksanız gerçekten xiaomi telefonlara yönelin hatta sırf bu forum için bile tercih edebilirsiniz, danışacağınız çok kişi oluyor. Bana da yardım ederseniz sevinirim saygılar.
Hocam isterseniz cihazınızı size makul bir fiyata satıp yeni bir mi/redmi cihaz alabilirsiniz

Oyla:

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
Hocam isterseniz cihazınızı size makul bir fiyata satıp yeni bir mi/redmi cihaz alabilirsiniz
Abi durumumuz iyi olsa keşke satsam da alsam ama bunu satsam yerine daha iyi telefon alamam gibi. Evde sıra var herkes telefon bekliyor

Oyla:
Üst Alt