HongKong Post cansın! :)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
2 günde kargoyu getirdi. Helal olsun. Marifet aşağıda. Cidden müthiş hızlı oldu çok şaşırdım, çok sevindim. PTT kapanmasın elden alayım diye koşarak PTT'ye gittim ama sonuç hüsran. Kapanmış. Neyse 1 gün daha eski kulaklığa talim. Bu arada ne aldığımı söylemedim. Piston 3 sipariş vermiştim. Helal olsun jet gibi getirdiler.

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
24
Hayırlı olsun. Hangi siteden almıştınız?

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geekbuying'den almıştım hocam. Valla onun sevinci içindeyim. Kulaklığım bozulmuştu. Bu çok iyi oldu. :D

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Güzel denk gelmiş. Hani bazen 3 vesait değiştirerek bir yere gideceksinizdir ya, şanslı bir günse durağa geldiğinizde vesait te duraktadır ve bindiğiniz an kalkar, ondan inip diğerine gittiğinizde o da bekliyordur, binersiniz hemen kalkar v.s. duraklarda hiç beklemezsiniz, yollar da açık olur hemen varacağınız yere ulaşırsınız. Bazen de her durakta 1 saat beklersiniz, trafikte vardır, gideceğiniz yere çok uzun bir sürede ulaşırsınız. Bu da aynı hesap olmuş. Paketiniz hiçbir yerde beklememiş, hep anında işlem görmüş. PTT de 2 günde getirince 4 günde elinize ulaşmış. Özel ulak getirse bu kadar hızlı olmaz dı. :D
Güle güle kullanın.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
chatin_62' Alıntı:
Güzel denk gelmiş. Hani bazen 3 vesait değiştirerek bir yere gideceksinizdir ya, şanslı bir günse durağa geldiğinizde vesait te duraktadır ve bindiğiniz an kalkar, ondan inip diğerine gittiğinizde o da bekliyordur, binersiniz hemen kalkar v.s. duraklarda hiç beklemezsiniz, yollar da açık olur hemen varacağınız yere ulaşırsınız. Bazen de her durakta 1 saat beklersiniz, trafikte vardır, gideceğiniz yere çok uzun bir sürede ulaşırsınız. Bu da aynı hesap olmuş. Paketiniz hiçbir yerde beklememiş, hep anında işlem görmüş. PTT de 2 günde getirince 4 günde elinize ulaşmış. Özel ulak getirse bu kadar hızlı olmaz dı. :D
Güle güle kullanın.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Sağolun hocam. Benim ilk gördüğümdeki tepkimi görmeliydiniz. Koşa koşa gittim PTT'ye ama nafile. PTT kapanmış. Neyse yarın kavuşuyorum inşallah. :) 

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
ByKatre' Alıntı:
catlax66' Alıntı:
@ByKatre hocam işletim sistemin win10 mu?

Evet hocam. :)
Win 10 her güncellemede beni şaşırtıyor microsoft akıllanmaya başladı. Ama yine de bi clash of clans olamıyor adamlar. Arkadaş yap yazılımı ver bedava içine heryerine reklam göm uygulama yükleme sınırı koy uygulamalar bir iki günde yüklensin zaman sınırı koy uygulama yükleme için elmas iste süreli çalış eğlence kat ise arkadaş. Daha çok para kazanma fırsatı varken adamlar yatıyor. Office skype vs uğraşma onları adını sat ozellestir başkaları beyin patlasın sen olmuş olmamış şunu ekle sil de. Program yapmak kadar iğrenç zor bir iş yok adam zorun zorunu başarıyor daha çok para kazanmak için uğraşmiyor...

Üst Alt