Yardım Hızlı Şarj

Cavitshn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cavit ŞAHİN
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
2
Arkadaşlar ben yeni mi 9 aldım kutudan çıkan şarj adaptörü normalde telefonu hızlı şarj etmesi lazım degilmi ?
Ve birde hızlı şarj olduğunu nasıl anlarım hızlı şarj veya başka bir şey yazmıyo hiç...

aLmoRa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Harun
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
15
Bende bu konuyu yeni öğrendim adaptörünüz 18w hızlı şarj özellikli fakat pil göstergenizin yanında şimşek işareti çıkmıyor ve şarja takılınca çıkan arayüzünde de hızlı şarj yazmıyor, kısacası adaptörünüz 18w hızlı şarj destekli fakat telefonunuz hızlı şarj almıyor sebebi nedir bilmiyorum

Oyla:

Cavitshn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cavit ŞAHİN
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
2
Şarj adaptörünüz hızlı şarj, fakat şöyle birşey var buna dikkat edin tekrar. Ekran kilitliyken kabloyu bağladığınızda o şarj animasyonu 3-5 saniye sonra gösteriyor şarj türünü, kablo ilk bağlandığında göstermiyor. Eğer çok beklediğiniz halde göstermiyorsa bir sıkıntı vardır, kablo orjiinal değil mi?
[/QUOTE

Cevabınız için teşekkürler
Ekran kilitliyken baktığım da 3-5 saniye bekledim fakat hızlı şarj diye bi ibare gostermiyo ya
Bide şöyle hani Instagram da biliyorsunuz dur belki ben telefonu tekno mehmetten aldım kutudan çıkan adaptör ve kablo buydu
Kablonun orjinal olduğunu nasıl anlayabiliriz peki bir bilginiz varmı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj adaptörünüz hızlı şarj, fakat şöyle birşey var buna dikkat edin tekrar. Ekran kilitliyken kabloyu bağladığınızda o şarj animasyonu 3-5 saniye sonra gösteriyor şarj türünü, kablo ilk bağlandığında göstermiyor. Eğer çok beklediğiniz halde göstermiyorsa bir sıkıntı vardır, kablo orjiinal değil mi?
[/QUOTE

Cevabınız için teşekkürler
Ekran kilitliyken baktığım da 3-5 saniye bekledim fakat hızlı şarj diye bi ibare gostermiyo ya
Bide şöyle hani Instagram da biliyorsunuz dur belki ben telefonu tekno mehmetten aldım kutudan çıkan adaptör ve kablo buydu
Kablonun orjinal olduğunu nasıl anlayabiliriz peki bir bilginiz varmı?

Oyla:

dadaloglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android 9.0
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
QC3 Hızlı 18w şarj aletiniz var.
Olması gereken yani.
Bir süre sonra telefon da hızlı şarj yazıyorsa hiç bir prolem yok.

Oyla:
Üst Alt