Yardım Hızlı şarj sorunu

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
Merhaba arkasaşlar eu beta 20.5.21 sürümünü kullanıyorum. Telefonu buhün şarja taktım önce her şey normaldi sonradan şarj olmamaya başladı. Tak çıkar yapa yapa arada bir oluyor arada bir olmuyor. Son durum ise orijinal şarj aletiyle hiç şarj olmuyor, powerbank ile ise normal şarj oluyor. Sorun nerede çözemedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romu tekrar yüklemek istedim, format data yaptım fakat bilgisayara bağlayınca telefonu şarj oluyor ama görmüyor. Ulaşamıyorum yani telefonun içine.

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhaba arkasaşlar eu beta 20.5.21 sürümünü kullanıyorum. Telefonu buhün şarja taktım önce her şey normaldi sonradan şarj olmamaya başladı. Tak çıkar yapa yapa arada bir oluyor arada bir olmuyor. Son durum ise orijinal şarj aletiyle hiç şarj olmuyor, powerbank ile ise normal şarj oluyor. Sorun nerede çözemedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Romu tekrar yüklemek istedim, format data yaptım fakat bilgisayara bağlayınca telefonu şarj oluyor ama görmüyor. Ulaşamıyorum yani telefonun içine.

romda şarj ve batarya ile ilgili sorunlar mevcut , donanımdan olup olmadığına bakıp emin olmak adına stabil rom kurup test ede bilirsiniz

Oyla:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka bir kabloyla denedim ve hem hızlı şarj hem de bilgisayarın görmeme sorunu çözüldü. Normal şarj olup hızlı şarj olmama ve bilgisayarın telefonu görmemesi sorununu yaşayanlar kablo kontrolü yapabilirler. Konu silinebilir, yardımcı olacağı düşünülüyorsa uygun bölüme taşınabilir.

Oyla:
Üst Alt