Yardım Hızlı şarj problemi

xTheNewLegend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
6
Sorun birkaç gündür oluyor. 18w Fast Charge Şarj aletini taktığımda fast charge almıyor. Telefona restart atıyorum düzeliyor. Sorun Neden Kaynaklı Olabilir?

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Sorun birkaç gündür oluyor. 18w Fast Charge Şarj aletini taktığımda fast charge almıyor. Telefona restart atıyorum düzeliyor. Sorun Neden Kaynaklı Olabilir?
Hocam restart'tan kastınız tam olarak ne, Telefonu yeniden başlatmak mı?

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam ya diğer hocamızın dediği gibi şarj yuvası kirlenmiştir ve temizlemeniz gerekir, ya da benim düşüncem; yazılımsal olabilir. Çünkü dediğinize göre ilk seferde hızlı şarj olduğunu anlamıyor ve düşük akımda şarj alıyor. Ama yeniden başlattığınızda doğru akımda şarj almaya başlıyor.
Başka bir yöntemi varsa hocalarım yönlendirir ama eğer başka yolu yoksa telefonu sıfırlamayı deneyin. Tabi bundan öncesinde başka şarj cihazlarını ve kablolarını denemeyi unutmayın. Eğer sorun onlarda yoksa telefonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
İyi forumlar...

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam ya diğer hocamızın dediği gibi şarj yuvası kirlenmiştir ve temizlemeniz gerekir, ya da benim düşüncem; yazılımsal olabilir. Çünkü dediğinize göre ilk seferde hızlı şarj olduğunu anlamıyor ve düşük akımda şarj alıyor. Ama yeniden başlattığınızda doğru akımda şarj almaya başlıyor.
Başka bir yöntemi varsa hocalarım yönlendirir ama eğer başka yolu yoksa telefonu sıfırlamayı deneyin. Tabi bundan öncesinde başka şarj cihazlarını ve kablolarını denemeyi unutmayın. Eğer sorun onlarda yoksa telefonu sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
İyi forumlar...

Mesajı yazdım ama geri sildim be hocam çünkü arkadaş restart atınca sorun çözülüyormuş, şarj yuvası kirlense restart attığı vakittede aynını yapması gerekir diye düşündüm sonradan, yazdığım bana mantıksız geldi açıkçası. Durum şarj cihazı kaynaklı değilse yazılımsal olabileceği gibi şarj soketi kaynaklıda olabilir gibi ama öyle olsada şarj almaz diye düşünüyorum. Tabii temassızlık ihtimalide kafa kurcalayıcı. Yazılım ağır basıyor gibi.

xTheNewLegend

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
6
İyi forumlar...
Tanıdıklarımın Şarj Aletlerini Alıp Deneyeceğim. Sonucu Buraya Yazarım. Yardımlarınız İçin Teşekkür Ederim. İyi Akşamlar , İyi Forumlar.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Mesajı yazdım ama geri sildim be hocam çünkü arkadaş restart atınca sorun çözülüyormuş, şarj yuvası kirlense restart attığı vakittede aynını yapması gerekir diye düşündüm sonradan, yazdığım bana mantıksız geldi açıkçası. Durum şarj cihazı kaynaklı değilse yazılımsal olabileceği gibi şarj soketi kaynaklıda olabilir gibi ama öyle olsada şarj almaz diye düşünüyorum. Tabii temassızlık ihtimalide kafa kurcalayıcı. Yazılım ağır basıyor gibi.
Farkettim hocam ama dediğinizin de olma ihtimalini göz önünde bulundurmak istedim. Bazen hiç beklemediğimiz şeyler sebep olabiliyor. Siz daha iyi bilirsiniz hocam. angel~~

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Farkettim hocam ama dediğinizin de olma ihtimalini göz önünde bulundurmak istedim. Bazen hiç beklemediğimiz şeyler sebep olabiliyor. Siz daha iyi bilirsiniz hocam. angel~~

Estağfirullah hocam benim bilgim bildiklerimle sınırlı, sizinde bilgileriniz oldukça iyi. Evet ihtimal var ama işin içine restart girince ne bileyim, tepkide almak istemedim doğrusu tabi ihtimaller var :)

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78