Hiui5 Final [I9100-I9100G] [20.11.2014]

fozdek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Crm Tuning
Cihazım
i9100
Konular
14
Cvp: Hiui Final [I9100-I9100G] [20.11.2014]

hakan hocam sizin dediğiniz gibi xda da hiui ile ilgili kernellere bakıştırdım dorimanx arama ve rehberde sıkıntı çıkarıyor son sürümü bile sıkıntılı ama apolo güzel regülar önermişsiniz ama regular bana hem yavaş hemde pil düşmanı gibi geldi cihazdan cihaza farkedermi bilmem ama light versiyonundayım şuan gayet hızlı ve pilide iyi gibi yavaş yavaş deneyip sonuçlarını paylaşırım yalnız bildiğiniz üzere bu kernel trwp recovery mod kullanıyor bunda ben  backup ları buldum ama restore bölümünden çıkmıyo install bölümünden çıkıyo installden yükleme yaptığımda sıkıntısız restore edermi

fozdek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Crm Tuning
Cihazım
i9100
Konular
14

burdanda kernele ulaşmak isteyenler bakabilir
https://www.wuala.com/pedestre/Kernel/Apolo%20JB/Apolo%207.x%20(AOSP%204.4.x%20kitkat)/Base%20CyanogenMod?key=IZz8nJ7ajpFQ

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

fozdek' Alıntı:
hakan hocam sizin dediğiniz gibi xda da hiui ile ilgili kernellere bakıştırdım dorimanx arama ve rehberde sıkıntı çıkarıyor son sürümü bile sıkıntılı ama apolo güzel regülar önermişsiniz ama regular bana hem yavaş hemde pil düşmanı gibi geldi cihazdan cihaza farkedermi bilmem ama light versiyonundayım şuan gayet hızlı ve pilide iyi gibi yavaş yavaş deneyip sonuçlarını paylaşırım yalnız bildiğiniz üzere bu kernel trwp recovery mod kullanıyor bunda ben  backup ları buldum ama restore bölümünden çıkmıyo install bölümünden çıkıyo installden yükleme yaptığımda sıkıntısız restore edermi
Önceden dediğim gibi kernel değiştirmedim ve diğer kernel ile ilgili pek bilgim yok. deneyenlere sorman daha iyi olur. Ayrıca yedekte hiç almadım ben hep sıfır sistem ile kurarım telefonu...

durel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaplan
Konular
1
Mükemmel...vEllerine sağlık başarılarının ve çalışmalarının devamını dilerim.

durel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaplan
Konular
1
İyi akşamlar hakan hocam romu yükledim ve çok hoşuma gitti ellerinize sağlık. Romu nasıl root laya bilirim acaba. i9100G kullanıcısıyım.

durel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaplan
Konular
1
Hakan hocam buldum. Gözümün onundeymış meğer. Sagolsun bır arkadas yardımcı oldu. Rom gercekten cok hosuma gitti. Sadece sarjı fazla hızlı tüketiyor. Buna bir çözüm bulunamazmı acaba?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
durel' Alıntı:
Hakan hocam buldum. Gözümün onundeymış meğer. Sagolsun bır arkadas yardımcı oldu. Rom gercekten cok hosuma gitti. Sadece sarjı fazla hızlı tüketiyor. Buna bir çözüm bulunamazmı acaba?

Görmemiştim yorumunuzu. Kernel değiştirmeyi deneyebilirsin. xda da pili daha iyi hale getiren kernellar için yorumlar var oradan bakabilirsin... ben pille sıkıntı yaşamadığım için kernel değiştirmiyorum

durel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kaplan
Konular
1
Hakan hocam i9100g modelleri telefon kullanıyorum maalesef bu modül için uygun bir Kernel bulamadım. Apollon kernelin cok iyi oldugu söyleniyor ama maalesef bu model için yok. Acaba sizin önerebileceginiz bir Kernel varmı i9100g için. Bu gune kadar kullandığım en başarılı Rom. Birde şarja cözüm bulabilirsek tadından yenmez. Lütfen bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
durel' Alıntı:
Hakan hocam i9100g modelleri telefon kullanıyorum maalesef bu modül için uygun bir Kernel bulamadım. Apollon kernelin cok iyi oldugu söyleniyor ama maalesef bu model için yok. Acaba sizin önerebileceginiz bir Kernel varmı i9100g için. Bu gune kadar kullandığım en başarılı Rom. Birde şarja cözüm bulabilirsek tadından yenmez. Lütfen bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Telefonum i9100 modelidir. Hem de kernel pek denemediğim için maalesef size önerebileceğim kernel yok...  İ9100G modelinde kullanan arkadaşlar daha iyi bilirler. İsterseniz bir konu açın herkez yardımcı olur

Üst Alt