Sıcak Fırsat Hitman Sniper Markette Ücretsiz

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam başka platforma ücret verebilirken mobilde "zaten kolayca ulaşabiliyorum" kafasında olup hak yemenin bahanesi olmaz :)
GTA V ilk çıktığı zamanlarda kendimi çok tutmuştum ama korsan oynamaya yenik düştüm, Steam' de indirime girdiği ilk anlarda hakkını verdim sonradan. Er ya da geç verilse bile kafi ;)
Hocsm haklısınız ama şimdi kim gdip parayla Vice City'e o parayı verir ki, steam versiyonu ile aynı fiyata, tabi hak işi de var ama ben gereen fiyat olmayınca o parayiı vermem, mesela mafia 2 remastered çıktı 200₺, kim verir ki, hak etmiyor olsa bi 50tl canı sağolsun.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Paylaşım sitesi olarak söylemiştim hocam.
Yabancı ve Türk dizileri, filmleri, belgesel,oyun,uygulama vb. Şeylerin paylaşıldığı site :D :D (Android Oyun Clup gibi)
Hangisi hocam kullanırız elbette :D ?

asocial

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asocial
Cihazım
xiaomi
Konular
47
Hocsm haklısınız ama şimdi kim gdip parayla Vice City'e o parayı verir ki, steam versiyonu ile aynı fiyata, tabi hak işi de var ama ben gereen fiyat olmayınca o parayiı vermem, mesela mafia 2 remastered çıktı 200₺, kim verir ki, hak etmiyor olsa bi 50tl canı sağolsun.
Hocam her şeyin başlangıç fiyatı başlarda uçuk gelir. Atın istek listesine indirime girerse alın keyifle oynayın. Yine de sizin tercihiniz tabi. Paylaşımı olmadığı sürece keyifle oynayın virüslü apkları :D

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam her şeyin başlangıç fiyatı başlarda uçuk gelir. Atın istek listesine indirime girerse alın keyifle oynayın. Yine de sizin tercihiniz tabi. Paylaşımı olmadığı sürece keyifle oynayın virüslü apkları :D
Yola devam hocam ama daha hiç virüs yemedik şükrolsun.
Monalte teşekkürler hocam aldim mesajı.

Üst Alt