Çözüldü Hindistan Rom attıktan sonra her uygulama izin istiyor ?

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hindistan Rom 11.0.4
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar xiaomitool ile hindistan romu yükledim telefonuma. Whatsap instagram vs. uygulamarı ilk kez yükleyip açtıktan sonra izin istiyor o normal fakat 1 kere izin verdim hepsine daha sonra aradan 3 4 saat geçtikten sonra bu uygulamalara girdiğimde tekrardan kamera,mikrofon vs. için izin istiyor. Global sürümde böyle bir problemim yoktu bu nedendir ?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar xiaomitool ile hindistan romu yükledim telefonuma. Whatsap instagram vs. uygulamarı ilk kez yükleyip açtıktan sonra izin istiyor o normal fakat 1 kere izin verdim hepsine daha sonra aradan 3 4 saat geçtikten sonra bu uygulamalara girdiğimde tekrardan kamera,mikrofon vs. için izin istiyor. Global sürümde böyle bir problemim yoktu bu nedendir ?
Hocam izin probleminiz çözüldü mü?

Oyla:

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Hocam izin probleminiz çözüldü mü?
Evet çözüldü teşekkürler herkese.

Hocam bende hindistan 11.0.4.0 sürümüne geçmeyi düşünüyorum fakat Kararsizim.. hindistan sürümünde ekran süren nedir acaba Max ne kadar süre aldın foto atarsan bir kıyaslama yapalım teşekkürler..
Şuan telefonu şarza taktım %100 den %7 ye kadar 9 Saat 30 Dakika ekran süresi aldım. Senkronizasyon GPS Yedekleme vs. açık olduğu halde. Tavsiye ederim geçebiliyorsanız geçin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt