Soru Hikayeye gönderi eklerken arka plana fotoğraf yapıştırma

Zeynep.medine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynep
Cihazım
Redmi 9s
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 12.0.2
Telefon Modeli
Redmi 9s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
merhaba telefonum redmi 9s hikayeye gönderi atarken arka planı nasıl değiştirebilirim?

Iphone'larda fotoğraf kopyalama özelliği ile hem gönderiyi hikayeye atabiliyoruz hemde üstüne fotoğraf ekleyebiliyoruz onun gibi bunu nasıl yapabilirim??

Zeynep.medine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynep
Cihazım
Redmi 9s
Konular
5
Buradakini indirin en güncel sürümü bu eğer clone indirmek isterseniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Evet gördüm şimdi iniyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buradakini indirin en güncel sürümü bu eğer clone indirmek isterseniz

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Evet oldu teşekkürler (. ❛ ᴗ ❛.)

Son düzenleme:
Oyla:

Mmr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mmr
Cihazım
Red mı note 5
Konular
0
merhaba telefonum redmi 9s hikayeye gönderi atarken arka planı nasıl değiştirebilirim?

Iphone'larda fotoğraf kopyalama özelliği ile hem gönderiyi hikayeye atabiliyoruz hemde üstüne fotoğraf ekleyebiliyoruz onun gibi bunu nasıl yapabilirim??
Ben de çok uğraştım ama bir yol buldum sonunda. İnternetteki fotoğrafları panoya koyabiliyorsunuz ama galeridekileri panoya kopyalayamadim. Instagram post için picuki diye bir site var oradan google fotoğraf kopyalar gibi kopyalayabilirsiniz. Böylece panoya da eklenmiş oluyor. Eğer profiliniz herkese açık değil ise görünür mü bilemiyorum ama yedek bir hesap açıp orada fotoğraf paylaşıp daha sonra picukide hesabınızı bulup fotoğrafı kopyalayabilirsiniz işiniz bitince hemen silersiniz

Oyla:

Zeynep.medine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynep
Cihazım
Redmi 9s
Konular
5
Ben de çok uğraştım ama bir yol buldum sonunda. İnternetteki fotoğrafları panoya koyabiliyorsunuz ama galeridekileri panoya kopyalayamadim. Instagram post için picuki diye bir site var oradan google fotoğraf kopyalar gibi kopyalayabilirsiniz. Böylece panoya da eklenmiş oluyor. Eğer profiliniz herkese açık değil ise görünür mü bilemiyorum ama yedek bir hesap açıp orada fotoğraf paylaşıp daha sonra picukide hesabınızı bulup fotoğrafı kopyalayabilirsiniz işiniz bitince hemen silersiniz
Teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt