Çözüldü Hiç Bir Şekilde TWRP Yükleyemiyorum! {ÇÖZÜLDÜ}

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
34
Hiç Bir Şekilde TWRP Yükleyemiyorum!
Bugün bir Ses artırma MOD'u flash'lamıştım çalışmadı ve sistemden kaldıramadım sinir oldum
Fasboot üzerinden Global Miui 10 update V10.0.1.0.OAHMIFH (Kararlı) yükledim.
ama şimdi Fasboot üzerinden TWRP yükleyemiyorum.
Her yolu denedim Güncel TWRP 3.2.1.0 denedim ne yaptımsa olmadı
YARDIMLARINIZI VE FİKİRLERİNİZİ Rica edceğim.

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
34
Nasıl bir hata alıyorsunuz hocam?
"cantara" Hocam dışarıdaydım. yeni geldim ilği ve cevabınız için teşekkür ederim HİÇ bir hata almıyorum her zaman severek ve sorunsuz kullandığım. FLASHER+TOOLKIT+LithiumV4 bu Tool kit var Flash'lama işlemi sorunsuz bir halde sonuçlanıyor ama cihaz Fasboot modunda kalıyor yani TWRP ekranına geçiş yapmıyor.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
"cantara" Hocam dışarıdaydım. yeni geldim ilği ve cevabınız için teşekkür ederim HİÇ bir hata almıyorum her zaman severek ve sorunsuz kullandığım. FLASHER+TOOLKIT+LithiumV4 bu Tool kit var Flash'lama işlemi sorunsuz bir halde sonuçlanıyor ama cihaz Fasboot modunda kalıyor yani TWRP ekranına geçiş yapmıyor.
Hocam bugün geç oldu ama yarın müsait olursanız ben uzaktan bağlanayım ADB üzerinden yüklemeye çalışalım.

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
34
Hocam bugün geç oldu ama yarın müsait olursanız ben uzaktan bağlanayım ADB üzerinden yüklemeye çalışalım.
çok çok teşekkür ederim size zahmet verdim inşaallah yarın görüşürüz. hoşcakalın

kadernaznaz

Tek yol AŞK gerisi yalan
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NeJdeT
Cihazım
Mi Mix
Konular
34
Nasıl bir hata alıyorsunuz hocam?
Günaydın "cantara" hocam konu gece kafama çok takılmıştı BL kilidinin kapalı olduğunu farketmiştim güya geliştirici ayarlasından manuel açıyordum ama faraza bir şeymiş, bu sabah işyerime geldim ve Pc'ye Mİ UNLOCK yükledim ve evvelden zaten açık olan BL kilidini yanlışlıkla kapatttığımdan hemen açtım yani 72 saat gibi bir prosüdüre takılmadım. nihayetinde sorunu çözüp TWRP'yi yükledeim.
Size çok çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum. iyiki varsınız.<3flower~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Günaydın "cantara" hocam konu gece kafama çok takılmıştı BL kilidinin kapalı olduğunu farketmiştim güya geliştirici ayarlasından manuel açıyordum ama faraza bir şeymiş, bu sabah işyerime geldim ve Pc'ye Mİ UNLOCK yükledim ve evvelden zaten açık olan BL kilidini yanlışlıkla kapatttığımdan hemen açtım yani 72 saat gibi bir prosüdüre takılmadım. nihayetinde sorunu çözüp TWRP'yi yükledeim.
Size çok çok teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum. iyiki varsınız.<3flower~~
Geçmiş olsun hocam :)

Üst Alt