Sohbet Hesap Silme Talebi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 277748
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 1K
Ü

Üye silindi 277748

Guest
Kusura bakmayın da 25 Ağustos 2021 den beri forumdasınız ama açtığınız tek konu bu, yazdığınız tek mesaj da bu. Bana kalsaydı 1 dakika düşünmeden silerdim üyeliğinizi, yararı olmayanın zararıda olmasın.
Eski hesabımda ne destekler verdim ne konular açtım :) küçük saçma sapan bir olaydan ban atmasını bildiler. Sizlere destek mestek yok yani anlayacağınız. Bu hesabı silmesinler, kendim farklı yollarla paşa paşa silerim. Anlaşma falan yok. Hak yenirken her şey yolundaydı emek verirken hiçbir sorun yoktu dimi ? :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

2.11 Üyelik Silinmesi : Yasal zorunluluklar nedeni ile üyeliklerin ve/veya oluşturulan içeriklerin tamamen silinmesi hiçbir şart ve koşul altında mümkün değildir.

Ayrıca forum içerisindeki üslubumuza dikkat edelim.

• 2.11 Üyelik Silinmesi : Silinmesini istediğiniz üyelikleriniz için iletisim@miuiturkiye.net adresine ve/veya HiddeNKinG veya cantara kullanıcılarına özel mesaj göndermeniz gereklidir. Mesaj da yolladım konu da açtım bekliyorum. Ban atın en kötü umurumda değil o emekler çöp olurken umurunuzda değildi.

Kişisel verilerin silinmesi, kişisel verilerin ilgili kullanıcılar için hiçbir şekilde erişilemez ve tekrar kullanılamaz hale getirilmesi işlemidir. Veri sorumlusu, silinen kişisel verilerin ilgili kullanıcılar için erişilemez ve tekrar kullanılamaz olması için gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almakla yükümlüdür.

Kişisel verilerin yok edilmesi, kişisel verilerin hiç kimse tarafından hiçbir şekilde erişilemez, geri getirilemez ve tekrar kullanılamaz hale getirilmesi işlemidir. Veri sorumlusu, kişisel verilerin yok edilmesiyle ilgili gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almakla yükümlüdür

Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi ve Anonim Hale Getirilmesi Hakkında Yönetmelik çerçevesinde kişisel veri saklama ve imha politikası hazırlamış olan veri sorumlusu, kişisel verileri silme, yok etme veya anonim hale getirme yükümlülüğünün ortaya çıktığı tarihi takip eden ilk periyodik imha işleminde, kişisel verileri siler, yok eder veya anonim hale getirir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (“Kanun”) ve ilgili diğer mevzuat hükümlerine uygun olarak işlenmiş kişisel verilerin, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde silinmesi, yok edilmesi veya anonim hale getirilmesine ilişkin başlıca yöntemleri açıklamaktadır.

SEBEP: Kullanmayı bırakıyorum verilerimi tutma hakkınız bulunmamakta.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Kimsiniz hocam? Ban yiyen hesabınızın nickini verebilir misiniz? Hangi emeğiniz çöp olmuş, nasıl hak yenmiş merak ettim doğrusu. Hesapta hangi veriniz var da forum bu verileri tutsun? Zaten kullanmadığınız ikinci bir hesapmış anlaşılan, hesaba girmeyiverirsiniz olur biter.

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
155
Eski hesabımda ne destekler verdim ne konular açtım :) küçük saçma sapan bir olaydan ban atmasını bildiler. Sizlere destek mestek yok yani anlayacağınız. Bu hesabı silmesinler, kendim farklı yollarla paşa paşa silerim. Anlaşma falan yok. Hak yenirken her şey yolundaydı emek verirken hiçbir sorun yoktu dimi ? :)

• 2.11 Üyelik Silinmesi : Silinmesini istediğiniz üyelikleriniz için iletisim@miuiturkiye.net adresine ve/veya HiddeNKinG veya cantara kullanıcılarına özel mesaj göndermeniz gereklidir. Mesaj da yolladım konu da açtım bekliyorum. Ban atın en kötü umurumda değil o emekler çöp olurken umurunuzda değildi.

Kişisel verilerin silinmesi, kişisel verilerin ilgili kullanıcılar için hiçbir şekilde erişilemez ve tekrar kullanılamaz hale getirilmesi işlemidir. Veri sorumlusu, silinen kişisel verilerin ilgili kullanıcılar için erişilemez ve tekrar kullanılamaz olması için gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almakla yükümlüdür.

Kişisel verilerin yok edilmesi, kişisel verilerin hiç kimse tarafından hiçbir şekilde erişilemez, geri getirilemez ve tekrar kullanılamaz hale getirilmesi işlemidir. Veri sorumlusu, kişisel verilerin yok edilmesiyle ilgili gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almakla yükümlüdür

Kişisel Verilerin Silinmesi, Yok Edilmesi ve Anonim Hale Getirilmesi Hakkında Yönetmelik çerçevesinde kişisel veri saklama ve imha politikası hazırlamış olan veri sorumlusu, kişisel verileri silme, yok etme veya anonim hale getirme yükümlülüğünün ortaya çıktığı tarihi takip eden ilk periyodik imha işleminde, kişisel verileri siler, yok eder veya anonim hale getirir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa (“Kanun”) ve ilgili diğer mevzuat hükümlerine uygun olarak işlenmiş kişisel verilerin, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde silinmesi, yok edilmesi veya anonim hale getirilmesine ilişkin başlıca yöntemleri açıklamaktadır.

SEBEP: Kullanmayı bırakıyorum verilerimi tutma hakkınız bulunmamakta.

Düşünce yapınızı anlayabilmek güç gerçekten. Madem çok fazla destek verdiniz, insanlar yararlandı konularınızdan tüm verileri bir insan niye sildirmek istesin ? forum ile olan husumetinizden dolayı belkide konularınızdan yararlanan, yararlanacak birçok insana da engel olmuş oluyorsunuz şu durumda. İyilik bir beklenti olmadan yapılır, benim üyeliğimi kapattılar bende tüm verileri sileyim hiç kimse yararlanmasın düşüncesi pek akla mantığa sığmayan bir düşünce. Sizlere destek mestek yok derken de çok şükür şuana kadar desteğe ihtiyaç duyacağım bir durum olmadı. Bu düşüncedeki bir insandan da destek alacağıma ücreti neyse kendi yaşadığım durumu o şekilde çözmeyi her aşamada yeğlerim. Umarım gereken yapılır, bu düşünce yapısına sahip insanlar forumdan elenmiş olur, çünkü bizimde bu düşünce yapısına sahip kişilere pek ihtiyacımız yok. Çok büyük bir kayıp değil yani, biri gider öteki gelir..

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 280780

Guest
Lütfen sitenize kişisel güvenlikle ilgili açıkları kapatacak şekilde güncelleme yapınız.
Benim hesabımdaki fotoğrafım google aramalar'da çıkıyor. Hesabımın silinmesini isteyeceğim.
Faydadan çok zarar verecek bir durum bu

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.199
Lütfen sitenize kişisel güvenlikle ilgili açıkları kapatacak şekilde güncelleme yapınız.
Benim hesabımdaki fotoğrafım google aramalar'da çıkıyor. Hesabımın silinmesini isteyeceğim.
Faydadan çok zarar verecek bir durum bu

Tabi ki hesabınız silinecektir. Fakat burası bir forum sitesidir. Ve google tarafından index alınır. Buda profil resmini ve kullanıcı adınızın google tarafından indexlenmesini sağlar. Eğer siz bu resmin googlede çıkmasını istemiyorsanız. Kişisel olarak sorun yaratmayacağını düşündüğünüz bir profil resmi seçebilirsiniz.

Üst Alt