Diğer Hesabımın silinmesini talep ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Dostlar nedenini sormayın lütfen hesabımın komple silinmesini talep ediyorum girdiğim cep doğrulamadaki bilgilerim vs komple silinmesini talep ediyorum acil.

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Böyle konu açmak yerine bir admin ile iletişim kurabilirsiniz...

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Haklısınız

Yasal derken burda ben hesabımın silinmesini talep ediyorum ve silinmesi gerek sonuçta SMS doğrulama vs var ve bu benim yasal hakkım değilmi?
SMS için kullandığınız telefon numaranız zaten kayıt edilmiyor. O bir kerelik doğrulama sadece.

Forumda yazdığınız her mesaj yasal sebeplerden ötürü saklanmaktadır. Forum kuralları 2.11 maddesinde bunu okuyabilirsiniz ve foruma üye olan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
SMS için kullandığınız telefon numaranız zaten kayıt edilmiyor. O bir kerelik doğrulama sadece.

Forumda yazdığınız her mesaj yasal sebeplerden ötürü saklanmaktadır. Forum kuralları 2.11 maddesinde bunu okuyabilirsiniz ve foruma üye olan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.
Anladım ama kayıt olurken bu yazılar yazmıyordu ;) madde madde yada yazıyorsa gözden kaçırdım ama ben yazmıyor diye biliyorum bilmediğim için kayıt olduktan sonra öğrenenmem ilginç değilmi peki ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Anladım ama kayıt olurken bu yazılar yazmıyordu ;) madde madde yada yazıyorsa gözden kaçırdım ama ben yazmıyor diye biliyorum bilmediğim için kayıt olduktan sonra öğrenenmem ilginç değilmi peki ?
Bu yazıların hepsi her yerde yazıyor aslında hocam fakat bizler okumayı sevmediğimiz için onayladım deyip geçiyoruz.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150

Şuan öğrendimde ne oldu ;) hesap silinmiyor ama benim yasal hakkımda var değilmi sizler o maddeyi kayıt olurken yazsaydiniz belki ben kayıt olmazdim misal
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu yazıların hepsi her yerde yazıyor aslında hocam fakat bizler okumayı sevmediğimiz için onayladım deyip geçiyoruz.
Kayıt olurken yazmıyor yanlışım olmasın

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Şuan öğrendimde ne oldu ;) hesap silinmiyor ama benim yasal hakkımda var değilmi sizler o maddeyi kayıt olurken yazsaydiniz belki ben kayıt olmazdim misal
5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Hukuka, kanuna aykırı yazı yazmak yasaktır ve yazılan tüm yazılar log halinde saklanmaktadır.IP adresi gibi bilgiler yada log kayıtları dava süreci gibi durumlarda yada gerektiği durumlarda adli makamlara verilmek için 5 yıl boyunca saklanacaktır.Sitemiz üyelerin paylaşımlarında sorumlu değildir ve kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Hukuka, kanuna aykırı yazı yazmak yasaktır ve yazılan tüm yazılar log halinde saklanmaktadır.IP adresi gibi bilgiler yada log kayıtları dava süreci gibi durumlarda yada gerektiği durumlarda adli makamlara verilmek için 5 yıl boyunca saklanacaktır.Sitemiz üyelerin paylaşımlarında sorumlu değildir ve kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Anladım ben ama bu maddeler kayıt olurken yazsa daha iyi olurdu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt