Hesabımın isminin Ninja Kaplumbağa olarak değiştirilmesini istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kronoslce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eşek Kaçak
Cihazım
General Mobile
Konular
4

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Uzun süredir böyleydi de son zamanlarda daha da arttı. Ben bu durumu şuna benzetiyorum. ( Hadi bilgisi olsun olmasın her konuda ahkâm kesenleri geçtim ) Birileri fırsat bulunca savaş baltasını çıkarıp ortalığı harman yerine çevirmenin gayreti içinde. Belki daha da ileri gidecekler ama herhalde forum kurallarına aykırı davranıp ban yemekten korkuyorlar.
Oysa bir çok forumda Türkçe' yi düzgün kullanmayanlar bile anında uzaklaştırılıyor.
Sanırım bizim yöneticilerimiz bu konuda biraz fazla iyiniyetli... Öyle olunca da üç günlük üye Co-Admin' e ne diyon lan sen diye posta koyabiliyor.
Enteresan bir durum...

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Uzun süredir böyleydi de son zamanlarda daha da arttı. Ben bu durumu şuna benzetiyorum. ( Hadi bilgisi olsun olmasın her konuda ahkâm kesenleri geçtim ) Birileri fırsat bulunca savaş baltasını çıkarıp ortalığı harman yerine çevirmenin gayreti içinde. Belki daha da ileri gidecekler ama herhalde forum kurallarına aykırı davranıp ban yemekten korkuyorlar.
Oysa bir çok forumda Türkçe' yi düzgün kullanmayanlar bile anında uzaklaştırılıyor.
Sanırım bizim yöneticilerimiz bu konuda biraz fazla iyiniyetli... Öyle olunca da üç günlük üye Co-Admin' e ne diyon lan sen diye posta koyabiliyor.
Enteresan bir durum...
Forumda yönetici iken bu tür kişileri zamanım fazla olduğundan forumda rahat bırakmıyordum enselerindeydim sürekli 2-3 ay oluyor yöneticilikten çıkalı bu sefer daha da arttmış şimdiki yönetime lafım yok herkesin işi gücü var fazla da bakamıyorlar foruma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt