Çözüldü Hesabımı silmek istiyorum

Acılı Adana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
6
Merhaba. Ben forum hesabımın silinmesini istiyorum.

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba,

Hesabınızı silmek istemeniz üzerine üzgünüz. Forum hesabınızın silinmesi konusunda yardımcı olabilirim fakat öncelikle sizden bazı bilgileri onaylamanızı rica edeceğim.

1. Kullanıcı adınızı ve kayıtlı e-posta adresinizi doğrulayabilir misiniz?
2. Hesabınızı neden silmek istediğinizi bize bildirebilir misiniz? Belki sorununuzu çözmemize yardımcı olabilir ve fikrinizi değiştirebilirsiniz.

Lütfen dikkat edin, hesabınızın silinmesi sonucunda tüm kişisel verileriniz, gönderileriniz ve diğer aktiviteleriniz kalıcı olarak silinecektir. Bu işlem geri alınamaz.

Onay verdiğiniz takdirde, kullanıcı bilgilerinizi silme sürecini başlatabiliriz. Başka bir sorunuz olursa lütfen bize bildirin.

Acılı Adana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yok
Cihazım
yok
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba,

Hesabınızı silmek istemeniz üzerine üzgünüz. Forum hesabınızın silinmesi konusunda yardımcı olabilirim fakat öncelikle sizden bazı bilgileri onaylamanızı rica edeceğim.

1. Kullanıcı adınızı ve kayıtlı e-posta adresinizi doğrulayabilir misiniz?
2. Hesabınızı neden silmek istediğinizi bize bildirebilir misiniz? Belki sorununuzu çözmemize yardımcı olabilir ve fikrinizi değiştirebilirsiniz.

Lütfen dikkat edin, hesabınızın silinmesi sonucunda tüm kişisel verileriniz, gönderileriniz ve diğer aktiviteleriniz kalıcı olarak silinecektir. Bu işlem geri alınamaz.

Onay verdiğiniz takdirde, kullanıcı bilgilerinizi silme sürecini başlatabiliriz. Başka bir sorunuz olursa lütfen bize bildirin.
Silinmesini istiyorum.

Üst Alt