Çözüldü Hesabımı nasıl kapatabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
EDIT :

Malesef oldu hocam, en sıkışık anımda çok sevdiğim biri yardımcı olmayarak mesajlarımı gördüğü halde cevap bile yazmadı, o yüzden artık durmak istemiyorum bu forumda, sizleri tenzih ederim, hakkınızı helal edin, kusura bakmayın.
MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu mesajınızda bahsettiğiniz arkadaşımız kim bilemiyorum ancak konunuzun cumartesi gece yarısı açıldığını görüyor ve bahsi geçen sorunu Cumartesi akşam veya gece yaşadığınızı var sayıyorum... Hem yönetim ekibimiz hem de forum arkadaşlarımız elimizden geldiği ölçüde herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak her birimizin kendine, ailesine, işine vakit ayırması gerekiyor. Zannediyorum size yardımcı olmamayı tercih eden bu arkadaşımız da Cumartesi gecesini kendine veya ailesine ayırmayı tercih etmiştir ki son derece anlayışla karşılanabilecek bir durum olarak görülmeli ve gereksiz alınganlık yapılmamalı kanaatindeyim. Aslında bu tarz eleştiri mesajlarında "gönüllülük esası" içeren bir açıklama yazıyoruz fakat eleştirinizin gerçekleştiği saat ve gün de dikkate alındığında maaşlı çalışan biri bile olsa bahsi geçen zaman aralığında destek sunmaması gerekir... Her neyse uzatmanın anlamı yok sonuç olarak isteğiniz üzerine hesabınız erişime kapatıldı.
[doublepost=1525614815,1525614737][/doublepost]
Hocam, lasteralle dondurulmus olan hesabini isterse actirabilirmi?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır hocam. Forumm kurallarımız son derece açık

• 2.7. Bir kişinin birden fazla üyeliğe sahip olduğu tespit edildiğinde tüm hesapları sitemizden süresiz olarak uzaklaştırlacaktır.
  • 2.8. Daha önce forumumuzdan uzaklaştırılan bir kişinin yeniden üyelk alarak kayıt olması mümkün değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt