Sohbet Herkese Merhaba

Cem Özgen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem Özgen
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba.Mi6 kullanıcısıyım 1 yılı geçti.Telefonum 20 gündür kendi kendine açılıp kapanıyor hatta hiç açılmıyor sadece mi logosu gidip geliyor.Açıkçası memnun olduğum bu telefonun böyle bir sorun çıkarması canımı sıktı.Telefonun yazılımı silindi Mi10 kuruldu yine aynı.Sonra araştırırken siteye geldim aranıza katıldım.Cihazı bu fiyata uyguna satıp Mi8 almak istiyorum ama biraz soğudum.Aranız ahoşgeldim biraz uzun oldu :)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam aramıza hoşgeldin,dürüstlüğüne hayran kaldım açıkçası. Tel hiçbir sebep yokken döngüye girmez,mutlaka bişey yapmış ve onu da yanlış yaptığın için girmiştir döngüye.amaç teli eski haline mi getirmek yoksa satmak mı orası tam anlaşılmıyor :)

Cem Özgen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem Özgen
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hocam aramıza hoşgeldin,dürüstlüğüne hayran kaldım açıkçası. Tel hiçbir sebep yokken döngüye girmez,mutlaka bişey yapmış ve onu da yanlış yaptığın için girmiştir döngüye.amaç teli eski haline mi getirmek yoksa satmak mı orası tam anlaşılmıyor :)
Selamlar hoşbuldum.Arkadaşım eski haline getirmek için komple yazılımı silip yeniden temiz kurulum ile en son sürümü kurdu.Dün kurduktan sonra hiç bir sorun yoktu.Sabah 1 saat ara ile tekrar gidip gelmeye başladı ve şuan logo bir dakika ara ile yanıp sönüyor ve hiç bir şekilde tuşlara cevap vermiyor.Sorun ilk kendine reboot yapmasıyla başladı.Ben yükle kur vs anladığım işler değil ben işim gereği fotoğraf çekip sosyal medya hesaplarında paylaşım yapıyorum ve telefonun hızlı olmasından dolayı tercih ettim bu sorun inan can sıktı.Kullanmaktan başka farklı bir şey yapmadım olsa zaten açık açık ben bu haltı yedim böyle oldu derdim :D

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi flash ile "flash all" seçeneğini işaretleyerek tekrar temiz kurulum yapmayı tavsiye ediyorum

Üst Alt