Sohbet Herkese Merhaba ben Ufuk

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Merhabalar adım Ufuk. 23 Yaşındayım 13 Mart 1997 doğumluyum. Aslen Ankaralı olsamda çocukluğumun büyük çoğunluğu Adapazarında geçti. Anne tarafımız batumdan gelme laz fakat benim öyle uzaktan veya yakından alakam yoktur, yoktur ama kemençe sesini duyuncada bir kıpraşma olur. Lise öğrenimimi Alelade düz bir lisede gördüm, ilkokuldan bu yana öğrencilik hayatım yaşadığım bazı psikolojik sıkıntılar nedeniyle kabus gibi geçti. Derdi veren Allah ise eğer çözümünü sunan da odur dedim hep sustum, bir takım şeyleri içime attım. Rahatsızlığımı bilen öğretmenler bunu veli,öğrenci ve öğretmen üçlüsü arasında saklamak yerine veliler ve öğrenciler ile paylaşmaya başladılar. Velilerden, öğrencilere aktarılan kulaktan dolma bilgiler sebebiyle vebadan kaçar gibi bana karşı insanların cephe aldıklarını gördüm, halen daha kulaklarımda çınlar yani “onunla fazla içli olmayın, arkadaşlık etmeyin çünkü o hasta… “ şimdi kendi ayaklarımın üzerinde rahat durabilen bir gencim, Allahıma bin şükür ki hiçbir sıkıntım yok, herşey zamanla geldiği gibi gitti. Ben insanları tanımadaki imtihanıma erken yaşlarda başladım ki yüce rab böyle uygun gördü, gör dedi. Hayatta hep iyi, helal süt emmiş insanlarla karşılaştım. Dünüme şükrettim yarınımı yaşadım. Şuanda güvenlik mensubuyum, işim bu ve işimi seviyorum. Aranıza katıldım çünkü teknolojiye meraklı ama bir o kadar da zır cahilim o yüzden bilmediklerimi siz değerli hocalarımdan öğrenmek üzere buradayım. Fakat ne yazıktır ki bu anlamda benim ise buraya katabileceğim bir fayda yok çünkü yanlış bilgiler ile dolu bir faydayla zarar sağlamak yerine öğrenmeyi yeğliyorum umarım zamanla ortama iyice alışınca ve sizlerden birşeyler öğrendikçe bizden de paylaşımlar gelecektir şimdiden gelecek yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hayatımdan örneğe de yer edindim çünkü forumu bugün kayıt olmama rağmen samimi gördüm pek bir kişiyle konuşmadım ama bazı ortamlar vardır, bulunmaktan mutluluk ve keyif duyarsınız burası öyle hissettirdi. Hayat masalını anlattı adam bize ne diyenleriniz olabilir, öğrencilik hayatım hep sorulduğunda ve bununla ilgili mhuabbet başladığında içimde ne varsa dökerim o yüzden haddime olmasada forumdaki genç arkadaşlara da hayatımdan bir parçada olsa örnek vermek, tavsiye vermek istedim ki tek gayeleri hayat yolculukları boyunca hedeflerinden hiçbir zaman vazgeçmeyip hayattaki inişlere ve çıkışlara rağmen mutlu olmasını ve insanlara göre değil kendi fikirlerine göre yaşamaları ve koydukları hedefte karşılarına çıkabilecek tüm engellere rağmen pek etmemeleri gerektiği olsun. Sizi sıktı isem eğer özür diler, okuduğunuz için çok teşekkür ederim..

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Geçmiş olsun geçmiş yıllar için hayırlısı olsun gelecek yıllar için nede olsa
MIUI candır Mi canan Mix krallll
Hoşgeldiniz
Selametle

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Merhaba Ufuk hocam,

Çok kısa bir diyaloğumuz olmuştu sizinle bir konu hakkında öyle anımsadım.

İlahi adalet denen şey o kadar güzeldir ki bir şey için gönlünüz daraldı ise gün geliyor daha iyisi karşınıza çıkıyor. Bu kaide asla bozulmaz ve istisna kabul etmez.
Umarım hayatınızın bu paydasından sonraki süreçleriniz dilediğinizce geçer.
Hoşgeldiniz..

Cihazınız ile ilgili bir sorun yaşar veya bir deneyim paylaşmak isterseniz bu forum bölümü altında açabilirsiniz

Keyifli zaman geçirmenizi dilerim

EMPYRİUM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk As
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
10
Merhaba Ufuk hocam,

Çok kısa bir diyaloğumuz olmuştu sizinle bir konu hakkında öyle anımsadım.

İlahi adalet denen şey o kadar güzeldir ki bir şey için gönlünüz daraldı ise gün geliyor daha iyisi karşınıza çıkıyor. Bu kaide asla bozulmaz ve istisna kabul etmez.
Umarım hayatınızın bu paydasından sonraki süreçleriniz dilediğinizce geçer.
Hoşgeldiniz..

Cihazınız ile ilgili bir sorun yaşar veya bir deneyim paylaşmak isterseniz bu forum bölümü altında açabilirsiniz

Keyifli zaman geçirmenizi dilerim

Hoşbulduk, güzel temennileriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Evet forumun alışveriş bölümü hakkında bir soru sormuştum size oradan bir diyaloğumuz olmuştu. Ve aynı şekilde daha öncede sohbet köşesinde de dile getirdiğim üzere tekraren bende size yeni hayatınızda ve kurulacak olan yeni yuvanızda bir ömür boyu mutluluklar diliyorum Buse hocam.

Üst Alt