İpucu Her Eve Lazım Mi Max 2

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
Arkadaşlar Mi Max 2 Batarya ve Büyük Ekran konusunda oldukça avantajlı bir telefon olsa da kamera ve ses olarak tatmin edici seviyede değil.Kamera konusunda Google Camera , Ses konusunda Dolby Atmos yüklediğiniz zaman telefonun sizin gözünüzde değeri 2500-3000 TL'lik telefonlar ile eşdeğer oluyor resmen.Bu ufak dezavantajları root atarak avantaja çevirebilirsiniz.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Arkadaşlar Mi Max 2 Batarya ve Büyük Ekran konusunda oldukça avantajlı bir telefon olsa da kamera ve ses olarak tatmin edici seviyede değil.Kamera konusunda Google Camera , Ses konusunda Dolby Atmos yüklediğiniz zaman telefonun sizin gözünüzde değeri 2500-3000 TL'lik telefonlar ile eşdeğer oluyor resmen.Bu ufak dezavantajları root atarak avantaja çevirebilirsiniz.
Bu ne tesadüf yahu, benim evde de var aynısından geçen sen Haziran 11 inden beri8=)haha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ne tesadüf yahu, benim evde de var aynısından geçen sen Haziran 11 inden beri8=)haha--haha--

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Forumu keşfedeli 2 hafta oldu.1300 TL'ye aldığım telefonun şuan gözümde değeri 3000 TL falan kamerasıyla sesiyle falan haha--haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Google Camera 1500 TL arttırdı tek başına :D

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Her şey kullanmasını bilene güzeldir. Sizi tebrik ediyorum, şikayetler savurup, markayı yerin dibine sokmak yerine alternatif yollar ile cihazınızı daha keyifli bir hale getirdiğiniz için.

Üst Alt